Nadchodzi zima! Zrób sobie pelerynę Jona Snowa z... dywanu z IKEI

Sergiusz Kurczuk
18.08.2017 13:35
Nadchodzi zima! Zrób sobie pelerynę Jona Snowa z... dywanu z IKEI Fot. kadr z serialu

Jon Snow to ulubieniec wielu fanów serialu „Gra o tron”. Jeśli marzysz, żeby mieć pelerynę członka Nocnej Straży i być jak ulubiony bohater, udaj się do sklepu IKEA. 

Chociaż Nocna Straż z serialu „Gra o tron początkowo wydawała się elitarnym zakonem broniącym Westeros, w rzeczywistości okazała się zbieraniną różnego rodzaju przestępców i bękartów zacnych lordów. Podobnie jest z kostiumem Jona Snowa. Niedawno wyszło na jaw, że produkcja tnie koszty, tam gdzie może. Zamiast szyć specjalne stroje, kostiumografowie pracujący na planie serialu szukają materiałów na przebrania, gdzie tylko mogą. Futrzane peleryny członków Nocnej Straży okazałay się być... przerobionym dywanami z Ikei. Sklep postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientom, którzy są jednocześnie fanami serialu HBO.

Na oficjalnym Facebooku Ikei pojawił się krótki humorystyczny instruktaż, jak zrobić z jednego z dywanów, który można kupić w sklepie pelerynę Jona Snowa. Potrzebny jest futrzany dywan  i ostre nożyczki (też dostępne w asortymencie Ikei). Mniej więcej pośrodku dywanu należy wyciąć dziurę oraz zrobić rozcięcie, przez które będzie przechodzić szyja. Po wykonanej pracy pozostaje już nam tylko zapuścić zarost i założyć pelerynę na barki. Miecz nie jest wliczony w cenę zestawu. 

Z tego pomysłu skorzystają na pewno wszyscy fani Nocnej Straży, którzy do tej pory tylko oczami wyobraźni, lub na ekranie telewizora, widzieli spektakularne walki na śmierć i życie z Białymi Wędrowcami. Swoją drogą, to właśnie podobna potyczka czeka widzów serialu w przed ostatnim odcinku. Zwiastun zapowiada walkę na śmierć i życie grupy zebranej przez Jona Snowa na zaśnieżonych pustkowiach północy. Poza tym pamiętajcie, że nadchodzi Halloween. Jak widać w prosty i stosunkowo tani sposób można przeistoczyć się w Jona Snowa. Pamiętajcie tylko, żeby nie kupować psów husky! Skorzystacie z poradnika Ikei? 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.