Nairobi pozdrawia Polaków. Gwiazda „Domu z papieru” w specjalnym komunikacie dla polskich fanów

04.05.2020 16:22
Nairobi pozdrawia Polaków. Gwiazda „Domu z papieru” w specjalnym komunikacie dla polskich fanów Fot. . materiały prasowe Netflix

Gwiazda niezwykle popularnego serialu Netfliksa „Dom z papieru”, Alba Flores, serialowa Nairobi pozdrawia polskich widzów. Zobacz, co powiedziała w specjalnym materiale wideo.

„Dom z papieru” to hiszpańskojęzyczna produkcja platformy Netflix, która bije rekordy popuplarności na całym świecie. Również w Polsce cieszy się niezwykłym uznaniem fanów, którzy dyskutują na temat nowych odcinków w wiele tygodni od ich premiery. 

Teraz polski oddział Netfliksa przygotował specjalną niespodziankę dla polskich fanów. Właśnie opublikowano krótkie nagranie od Alby Flores, czyli serialowej Nairobi, jednej z ulubionych postaci widzów.

Przeczytaj także

Pozdrowienia dla Polaków – zobacz specjalne wideo 

Krótka wiadomość, skierowana bezpośrednio do polskich widzów pojawiła się właśnie w mediach społecznościowych polskiego Netfliksa. Specjalne pozdrowienia zobaczysz poniżej.

"Buziaki Polska!" – rozpoczyna się po polsku nagranie. Po angielsku gwiazda kontynuuje: „Dziękuję, że byliście taką cierpliwą częścią La Bandy”. Na koniec, znów po polsku dodaje: „Dziękuję”.

Przeczytaj także

"Dom z papieru" – plany na przyszłość

4. sezon „Domu z papieru” zadebiutował na platformie Netflix 4 kwietnia b.r. Już teraz wiemy, że czeka nas kolejny, 5. sezon produkcji, opowiadającej o grupie bohaterów, którzy napadli na  Mennicą Państwową, a następnie na Bank Hiszpanii.

Przeczytaj także

4. sezon obfitował w wiele dramatycznych wydarzeń i podzielił fanów serialu. Mimo wszystko video-wiadomość od Alby Flores stanowi miły gest ze strony stacji, która dostrzega, że polscy fani należą do wiernych odbiorców serialu.

Czytaj także: "Dom z papieru", sezon 4 [RECENZJA].

Michał Kaczoń
Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.