17.07.2020 14:03

Najpierw piekł chleb, teraz składa komputer. Internet znów oszalał na punkcie Henry’ego Cavilla

Henry Cavill, brytyjski aktor, najlepiej znany z ról Supermana i Geralta z Rivii w serialu „Wiedźmin“ znów zaskoczył swoich fanów.  Umieścił wideo, na którym samodzielnie składa komputer. W Internecie zawrzało.

Najpierw piekł chleb, teraz składa komputer. Internet znów oszalał na punkcie Henry’ego Cavilla
fot. materiały prasowe Netflix

Henry Cavill po raz kolejny zaskoczył fanów. Aktor, który tak jak większość odbiorców jego dzieł, siedzi w domu podczas trwania pandemii koronawirusa, z powodu braku działań na planach filmowych, poszukuje rozrywek, którymi mógłby wypełnić swój czas.

Foto: materiały prasowe Netflix
Foto: materiały prasowe Netflix
Przeczytaj także Jak Henry Cavill znosi krytykę pod adresem "Wiedźmina"? Aktor skomentował tę kwestię

Henry Cavill piecze chleb

W ostatnich tygodniach mężczyzna zaskoczył materiałami wideo, prezentującymi jak maluje figurki i modele, związane ze słynnymi seriami fantasy, czy piecze chleb.

Teraz zaprezentował swój nowy projekt, o którym opowiadał już w wywiadach podczas promocji 1. sezonu „Wiedźmina”. Cavill postanowił bowiem samodzielnie złożyć komputer stacjonarny od podstaw.

Henry Cavill
Henry Cavill
Przeczytaj także Henry Cavill nudził się podczas kwarantanny, więc postanowił upiec chleb

Cavill składa komputer PC od podstaw

Na swoim koncie w portalu Instagram, młody aktor zamieścił prawie 5-minutowe wideo, na którym możemy oglądać, jak składa komputer stacjonarny z różnorodnych części.

"Wiedźmin" - kiedy zostaną wznowione zdjęcia do 2. sezonu?
"Wiedźmin" - kiedy zostaną wznowione zdjęcia do 2. sezonu?
Przeczytaj także "Wiedźmin" - kiedy zostaną wznowione zdjęcia do 2. sezonu?

Żywa reakcja fanek i fanów

W Internecie zawrzało, głównie z powodu prezencji aktora na materiale wideo. Ubrany w koszulkę bez ramiączek i z przygrywającą w tle muzyką Barry’ego White’a, sposób zachowania aktora pobudził wyobraźnię wielu użytkowniczek i użytkowników Twittera, którzy bez ogródek chwalili nowy materiał.

Wszyscy jednocześnie chwalą aktora za znalezienie sobie odpowiedniej rozrywki w okresie, gdy plany filmowe są zamknięte, a produkcja oczekuje momentu ponownego otwarcia. Zdjęcia na planie 2. sezonu „Wiedźmina” zostały przerwane w połowie marca i wciąż nie wiadomo, kiedy ekipa powróci na plan popularnego programu.

Czytaj także: Poznaliśmy 10 najpopularniejszych filmów Netfliksa. "Birdbox" zdetronizowany! 

Czy należysz do fanów serialu "Wiedźmin"?

Tagi: Film News Seriale Wiedźmin Superman Netflix Henry Cavill