"Narcos: Mexico" powraca z 3. sezonem! Zobaczcie zapowiedź nowych odcinków
29.10.2020 10:24
"Narcos: Mexico" powraca z 3. sezonem! Zobaczcie zapowiedź nowych odcinków Fot. courtesy Netflix/Everett Collection/East News

"Narcos: Mexico" powraca, ale w zmienionej formie. W głównej roli nie zobaczymy już Diego Luny, zmieniają się też showrunnerzy serialu. Co jeszcze ulegnie zmianie?

Dla przypomnienia (spoilery dot. 2. sezonu "Narcos: Mexico") - Felix Gallardo został zatrzymany przez policję i trafił do więzienia pod koniec 2. serii i jak wynika z oświadczenia Netflika, grający go aktor Diego Luna nie powróci w kolejnych odcinkach. Ma to prawdopodobnie związek z nadchodzącym serialowym spin-offem "Star Wars", w którym Luna ma zagrać główną rolę, czyli rebelianta Cassiana Andora.

Narcos: Mexico powróci z 3. sezonem

Zmiany są również wśród twórców serialu - jego współtwórca Carlo Bernard przejmie obowiązki showrunnera, ponieważ obecny szef produkcji Eric Newman postanowił zrezygnować ze swojej pozycji. Nadal będzie jednak pełnił funkcję producenta wykonawczego, wraz z Bernardem, Jose Padilhą, Sidonie Dumas, Christophem Riandee'm, Nicolasem Atlanem, Dougiem Miro oraz Andrésem Baizem. Natomiast Wagner Moura, który grał Pablo Escobara w dwóch pierwszych sezonach "Narcos", wyreżyseruje dwa pierwsze epizody nowej serii. 

Przeczytaj także

W oficjalnym oświadczeniu Erica Newmana możemy przeczytać:

Jestem bardzo wdzięczny za 5 lat spędzonych przy sterach "Narcos" i "Narcos: Mexico". Jestem dumny z naszej spektakularnej drużyny i tego, co razem osiągnęliśmy. Carlo Bernard jest pierwszą osobą, z którą kiedykolwiek porozmawiałem na temat tego projektu, więc jestem niezwykle szczęśliwy, że mogę zostawić ten serial w jego bardzo, ale to bardzo zdolnych rękach. 

Przeczytaj także

Nowy sezon będzie się rozgrywał w latach 90., kiedy to narkotykowy biznes staje się globalny. Opowie o wojnie, która wybuchła po zamknięciu Feliksa w więzieniu i rozbiciu jego kartelu na mniejsze organizacje. Te mają problemy z eskalacją przemocy i przeżyciem politycznych nacisków. Przy okazji na scenie pojawiają się nowi, aspirujący gracze, którzy chcą zagarnąć część rynku dla siebie. Kto wyjdzie z tej batalii niej na szczycie?

Data premiery 3. sezonu "Narcos: Mexico" jest nieznana.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.