Nareszcie jest. Oto zwiastun 11. sezonu genialnego "Pohamuj entuzjazm"

14.10.2021 11:59
Nareszcie jest. Oto zwiastun 11. sezonu genialnego "Pohamuj entuzjazm" Fot. HBO/Courtesy Everett Collection/Everett Collection/East News

W sieci nareszcie pojawił się oficjalny zwiastun popularnego serialu komediowego o życiu Larry'ego Davida o tytule "Pohamuj entuzjazm". Zobaczcie wideo poniżej.

Pohamuj entuzjazm - oto zwiastun 11. sezonu produkcji

Jeśli nie wiecie, o czym jest emitowany od lat dwutysięcznych serial, który właśnie doczekał się swojego 11. sezonu, to istnieje ogromna możliwość, że tego tekstu nie czytacie. A jeżeli wiecie, o czym jest "Pohamuj entuzjazm", to nie musimy was zachęcać do obejrzenia zwiastuna nadchodzącej serii przygód Larry'ego Davida.

Polecamy

Co czeka na neurotycznego scenarzystę, milionera i komika? Jak zwykle mnóstwo niekomfortowych i niezręcznych sytuacji, żartów sytuacyjnych i absurdalnych gagów, które mogło wymyślić tylko i wyłączenie życie... No i Larry David:

Polecamy

Ze zwiastuna dowiadujemy się, że w nowych odcinkach gościnnie pojawią się m.in. JB Smoove, Cheryl Hines, Patton Oswald, Jeff Garlin, Richard Lewis, Vince Vaughn oraz Richard Kind, a także Seth Rogen i Jon Hamm. Sezon jest natomiast promowany cudownym cytatem Davida, który idealnie oddaje nam osobowość tego jegomościa: "Nienawidzę pojedynczych ludzi, ale kocham ludzkość".

Nowe odcinki zadebiutują na HBO Max już 24 października. W Polsce zobaczymy je na HBO GO - premiera pierwszego odcinka odbędzie się już 25 października! 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.