Nazista zombie terroryzuje bohaterów horroru „Living Space”

Sergiusz Kurczuk
15.02.2018 12:46
Nazista zombie terroryzuje bohaterów horroru „Living Space” Fot. kadr z filmu Living Space

Wakacje w Niemczech szybko przeradzają się w prawdziwy horror. W sieci pojawił się zwiastun filmu „Living Space”, w którym protagonistów nękają nazistowskie duchy i żywe trupy. 

Naziści powracają w kolejnym horrorze! Tym razem główni bohaterowie staną oko w oko z nawiedzonym domem, w którym kiedyś mieszkał oficer SS... a teraz zamieszkany jest jego nieumarłe ciało i inne istoty z zaświatów. Film zaprezentowano na festiwalu EFM w Berlinie i znalazł się w gronie najdziwniejszych tytułów. Nic dziwnego, mimo że naziści są częstym motywem pojawiającym się w kinie grozy, takiego zestawiania jeszcze nie było. Do pełni szczęścia brakuje jedynie Adolfa Hitlera na tyranozaurze.  

„Living Space” - o czym jest?

Produkcja nie wyróżnia się, jeśli chodzi o fabułę. Po raz kolejny dostajemy standard - główni bohaterowie to młoda para, która postanawia spędzić upojne wakacje w Niemczech. Wycieczka przebiega pomyślnie, do momentu, w którym psuje się samochód. Oczywiście na pustkowiu. Oczywiście w okolicy jest opuszczony dom, w którym protagoniści oczywiście postanawiają spędzić noc... Ale to tylko wstęp. Później jest tylko lepiej. Okazuje się, że posiadłość należy do byłego SS-mana, co trudno przeoczyć, bo ściany zdobią nazistowskie symbole. Właściciel okazuje się ciągle pilnować swojego mieszkania, a oprócz niego pojawiają się tajemnicze duchy, które próbują przekazać głównym bohaterom dawno skrywany sekret. 

Living Space Fot. foto: materiały promocyjne

„Living Space” - zwiastun

Oprócz plakatu do filmu zaprezentowano również zwiastun. Można w nim zobaczyć nazistowskiego zombiaka, przerażające duchy oraz okropności, które spotkają głównych bohaterów.

W produkcji Stevena Spiela (nie mylić ze Stevenem Spielbergiem!) wystąpili Andy McPhee, Emma Leonard oraz Jolene Anderson. Film ma się pojawić w dystrybucji międzynarodowej już w marcu 2018 roku. Na razie nie wiadomo, czy „Living Space” trafi do polskich kin. Raczej trzeba będzie czatować na wydanie DVD albo czekać aż produkcja pojawi się na jednej z platform streamingowych. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.