Netflix: oficjalny zwiastun 2. sezonu „13 powodów” ujawnia, że Hannah nie była jedyna

Natalia Hluzow
08.05.2018 17:18
Netflix: oficjalny zwiastun 2. sezonu „13 powodów” ujawnia, że Hannah nie była jedyna Fot. kadr ze zwiastuna "13 powodów"

Netflix zaprezentował oficjalny zwiastun 2. sezonu „13 powodów”, w którym pojawiają się nowi bohaterowie, nowe okoliczności śmierci Hanny i nowe tajemnice do wyjaśnienia.

Niecałe 2 tygodnie przed premierą drugiej odsłony serialu o licealistach z Liberty High, próbujących poradzić sobie z samobójczą śmiercią koleżanki, Netflix wystartował z kampanią promującą nowe odcinki „13 powodów”. 2 maja 2018 zaprezentowano pierwszy teaser 2. sezonu „13 Reasons Why” i ogłoszono jego datę premiery. Od 8 maja 2018 możemy oglądać oficjalny plakat i pełny zwiastun serialu.

13 powodów Fot. foto: materiały prasowe

„13 powodów” - oficjalny zwiastun 2. sezonu

W pełnym trailerze „13 powodów 2” przyglądamy się Clayowi, który liczył, że uda mu się osiągnąć spokój po śmierci Hanny i po rozwiązaniu sprawy z nagranymi przez nią przerażającymi kasetami. Jak zapowiada plakat serialu, kasety były jednak dopiero początkiem. Clay znajduje w swojej szafce niepokojące polaroidowe zdjęcie. Szybko okazuje się, że fotografii jest znacznie więcej i że prowadzą one na trop straszliwej tajemnicy i spisku mającego ją zatuszować.

13 powodów s02 - kiedy premiera?

Na ekranie ponownie pojawią się Dylan Minnette jako Clay Jensen, Brandon Flynn jako Justin Foley, Justin Prentice jako Bryce Walker, Alisha Boe jako Jessica Davis, Christian Navarro jako Tony Padilla, Miles Heizer jako Alex Standall, Devin Druid jako Tyler oraz Katherine Langford jako Hannah Baker. Twórcą, scenarzystą i producentem serialu jest Brian Yorkey, zaś w roli producentów wykonawczych występują Selena Gomez, Mandy Teefey, Kristel Laiblin oraz studio Anonymous Content Steve Golin and Joy Gorman.

2. sezon serialu „13 powodów” zadebiutuje w Netfliksie 18 maja 2018 roku. Wszystkie odcinki, jak zwykle, zostaną udostępnione w serwisie jednocześnie. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.