"Sexify": Netflix opóźnia datę premiery nowego polskiego serialu. Co jest przyczyną?
29.10.2020 15:33
"Sexify": Netflix opóźnia datę premiery nowego polskiego serialu. Co jest przyczyną? Fot. . Shutterstock

Netflix zdecydował o przesunięciu daty premiery "Sexify" - nowego polskiego serialu, który miał trafić na platformę jeszcze w tym roku. Kiedy w takim razie zobaczymy nową produkcję i dlaczego później, niż planowano?

Jak wynika z informacji przedstawionych przez portal Press, nieoficjalne źródła donoszą, że Netflix postanowił przesunąć premierę nowego polskiego serialu pt. "Sexify"Trzecia polska produkcja oryginalna Netflix, a zarazem pierwszy polski serial o seksie nie trafi na ekrany z końcem 2020 roku, tak jak zapowiadano na początku tego roku. Jakie są przyczyny tej decyzji?

Przeczytaj także

"Sexify" - premiera na Netflix przełożona

Jak podaje portal Press, premiera serialu "Sexify" została przełożona w związku z pandemią koronawirusa. Nie podano tego w udostępnionej informacji, jednak możemy podejrzewać, że podobnie jak w przypadku 2. sezonu serialu "Wiedźmin" czy 4. części serii "Matrix" szalejący COVID-19 spowodował przerwę w zdjęciach. To z kolei przyczyniło się do opóźnienia premiery. Pozostaję nam czekać na ustalenie nowej daty premiery. Według serwisu Press ma się ona odbyć w pierwszej połowie 2021 roku.

"Sexify" - nowy polski serial Netfliksa

"Sexify" to kolejny, po "1983" i "W głębi lasu", polski serial Netfliksa. Tym razem ma być jednak mniej poważnie niż w poprzednich produkcjach, gdyż serial zapowiadany jest jako "pełna humoru i prowokacji opowieść o życiu współczesnych młodych dziewczyn - dojrzewaniu, odkrywaniu kobiecej siły i seksualności". Reżyserami historii trzech przyjaciółek, które chcą dokonać rewolucji życia erotycznego za pomocą aplikacji Sexify, są Piotr Domalewski ("Cicha noc") i Kalina Alabrudzińska. W rolach głównych wystąpią Aleksandra Skraba, Maria Sobocińska i Maria Drzymalska. Na pierwszy sezon ma składać się 8 odcinków.

Przeczytaj także
Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.