Netflix i HBO GO – Czy czekają nas zmiany w cenniku?

Natalia Nowecka
18.01.2019 15:40
Netflix i HBO GO – Czy czekają nas zmiany w cenniku? Fot. pixabay

Czy ceny Netflixa i HBO GO uległy zmianie? Czy za oglądanie seriali przyjdzie nam zapłacić więcej niż dotychczas? Znamy odpowiedź!

Serwisy VOD cieszą się ogromną popularnością nie tylko w naszym kraju, ale na całym świecie. Wiele z nich oferuje najlepsze filmy i seriale niemalże zaraz po ich kinowej lub telewizyjnej premierze. Nie ma jednak tak dobrze - za usługi wysokiej jakości trzeba zapłacić abonament. Ceny na platformach VOD zazwyczaj wahają się w granicach kilkudziesięciu złotych w zależności od wybranego pakietu czy oferty. 

>> Filmy online – gdzie oglądać? Najlepsze strony z filmami i serialami w internecie <<

„Ile kosztuje Netflix?” „Ile zapłacę za HBO GO?”, „Czy Netflix zdrożał?”

To pytania, które słyszymy niezwykle często z uwagi na coraz większą popularność seriali w naszym kraju.

W Stanach Zjednoczonych ceny Netflixa w styczniu 2019 poszły do góry, jednak czy oznacza to, że Polskich użytkowników czeka to samo? Na całe szczęście nie, a przynajmniej nie w najbliższym czasie.

>> Netflix opublikował listę nowości na styczeń 2019 roku. Wśród nich "Wonder Woman", "Titans" i 2. sezon "Punishera"

Jak twierdzi biuro prasowe Netflixa w oficjalnym oświadczeniu:

Koszt subskrypcji Netflix jest indywidualnie ustalany dla każdego kraju. Wzrost cen w Stanach Zjednoczonych nie oznacza zmiany cen w Polsce.

Netflix w Polsce: Ceny pakietów

Pierwszy miesiąc subskrypcji Netflixa jest całkowicie za darmo. Zaś jeśli zdecydujecie się przedłużyć subskrypcję to ceny za usługę prezentują się następująco:

  • Pakiet Basic – 34 zł
  • Pakiet Standard – 43 zł
  • Pakiet Premium – 52 zł

Użytkownicy HBO GO również mogą być spokojni, gdyż tutaj ceny również pozostaną na razie bez zmian. Subskrypcja HBO GO wciąż wynosić będzie 19,90 zł za miesiąc.

Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.