18.01.2019 15:40

Netflix i HBO GO – Czy czekają nas zmiany w cenniku?

Czy ceny Netflixa i HBO GO uległy zmianie? Czy za oglądanie seriali przyjdzie nam zapłacić więcej niż dotychczas? Znamy odpowiedź!

fot. pixabay

Serwisy VOD cieszą się ogromną popularnością nie tylko w naszym kraju, ale na całym świecie. Wiele z nich oferuje najlepsze filmy i seriale niemalże zaraz po ich kinowej lub telewizyjnej premierze. Nie ma jednak tak dobrze - za usługi wysokiej jakości trzeba zapłacić abonament. Ceny na platformach VOD zazwyczaj wahają się w granicach kilkudziesięciu złotych w zależności od wybranego pakietu czy oferty. 

>> Filmy online – gdzie oglądać? Najlepsze strony z filmami i serialami w internecie <<

„Ile kosztuje Netflix?” „Ile zapłacę za HBO GO?”, „Czy Netflix zdrożał?”

To pytania, które słyszymy niezwykle często z uwagi na coraz większą popularność seriali w naszym kraju.

W Stanach Zjednoczonych ceny Netflixa w styczniu 2019 poszły do góry, jednak czy oznacza to, że Polskich użytkowników czeka to samo? Na całe szczęście nie, a przynajmniej nie w najbliższym czasie.

>> Netflix opublikował listę nowości na styczeń 2019 roku. Wśród nich "Wonder Woman", "Titans" i 2. sezon "Punishera"

Jak twierdzi biuro prasowe Netflixa w oficjalnym oświadczeniu:

"

Koszt subskrypcji Netflix jest indywidualnie ustalany dla każdego kraju. Wzrost cen w Stanach Zjednoczonych nie oznacza zmiany cen w Polsce. "

Netflix w Polsce: Ceny pakietów

Pierwszy miesiąc subskrypcji Netflixa jest całkowicie za darmo. Zaś jeśli zdecydujecie się przedłużyć subskrypcję to ceny za usługę prezentują się następująco:

  • Pakiet Basic – 34 zł
  • Pakiet Standard – 43 zł
  • Pakiet Premium – 52 zł

Użytkownicy HBO GO również mogą być spokojni, gdyż tutaj ceny również pozostaną na razie bez zmian. Subskrypcja HBO GO wciąż wynosić będzie 19,90 zł za miesiąc.

Natalia Nowecka
Tagi: Netflix HBO GO