26.07.2018 12:41

Netflix wprowadza nowe awatary z bohaterami ulubionych seriali

Netflix wie, że bohaterowie ulubionych seriali to nie tylko nieznajomi z ekranu, których losy śledzisz, lecz często postaci, z którymi się utożsamiasz. Dzięki nowym awatarom, teraz możesz wyrazić to na swoim zdjęciu profilowym w serwisie.

Nowe ikony profilowe na Netflix
foto: materiały prasowe Netflix

Ikony profilowe, który towarzyszą użytkownikom Netflix od momentu założenia konta, zostały odpicowane! Zestaw awatarów przedstawiających rysowane buźki został podrasowany i wzbogacony o cały pakiet zdjęć bohaterów z filmów i seriali Netflix, które pozwolą na jeszcze większą personalizację profilu.

Nowe awatary na Netflix: Bohaterowie seriali

Netflix ma świadomość, że jednego konta korzysta często kilka osób. A w takiej sytuacji warto rozróżnić je nie tylko imieniem, ale także spersonalizowanym awatarem, który przedstawia serialowe alter-ego użytkownika!

Jeśli czujesz czasem, że cały świat jest jak więzienie w Litchfield, a Ty musisz walczyć o przetrwanie i swoje miejsce w hierarchii, koniecznie wybierz dla siebie bohaterkę „Orange Is The New Black”. Twój młodszy brat gra w dziwne gry i ciągle kombinuje coś z kolegami? Na pewno będzie zadowolony ze zdjęcia Mike'a ze „Stranger Things” oznaczającego jego profil. Mama z pewnością nie pogniewa się, jeśli jej awatarem będzie twarz silnej i zdecydowanej Claire Underwood z „House of Cards”, a chłopak będzie wniebowzięty, gdy zobaczy nową profilówkę z superbohaterem Marvela!

Dokonanie zmian jest bardzo proste. Wystarczy, że wchodząc na stronę Netflix wybierzesz opcję „Zarządzaj profilami”, a następnie klikniesz w ikonkę ołówka oznaczającą edycję ikony, którą chcesz zmienić. Przed Tobą otworzy się cała lista bohaterów, których możesz wybrać na swój nowy awatar.

Netflix awatary

Na razie, poza klasycznymi ikonkami, dostępne do wyboru są postaci z 22 seriali, filmów i programów: „Orange Is The New Black”, „House of Cards”, „Stranger Things”, „Zagubieni w kosmosie”, „Porady różowej brygady”, „The Defenders”, „Seria niefortunnych zdarzeń”, „Bright”, „Dom z papieru”, „Big Mouth”, „Unbreakable Kimmy Schmidt”, „Drodzy biali”, „Łowcy trolli”, „Okja”, „B: The Beginning”, „One Day At A Time”, „Pełniejsza chata”, „Alexa i Katie”, „Super Monsters”, „Akademia Skylanders”, „Projekt MC2”, „Tru i tęczowe królestwo”. Netflix zapowiada jednak, że kolejne ikony profilowe będą stopniowo udostępniane w ciągu najbliższych tygodni.

Netflix awatary
Natalia Hluzow
Tagi: News Seriale Netflix