Netflix wprowadza nowe awatary z bohaterami ulubionych seriali

Natalia Hluzow
26.07.2018 12:41
Netflix wprowadza nowe awatary z bohaterami ulubionych seriali Fot. materiały prasowe Netflix

Netflix wie, że bohaterowie ulubionych seriali to nie tylko nieznajomi z ekranu, których losy śledzisz, lecz często postaci, z którymi się utożsamiasz. Dzięki nowym awatarom, teraz możesz wyrazić to na swoim zdjęciu profilowym w serwisie.

Ikony profilowe, który towarzyszą użytkownikom Netflix od momentu założenia konta, zostały odpicowane! Zestaw awatarów przedstawiających rysowane buźki został podrasowany i wzbogacony o cały pakiet zdjęć bohaterów z filmów i seriali Netflix, które pozwolą na jeszcze większą personalizację profilu.

Nowe awatary na Netflix: Bohaterowie seriali

Netflix ma świadomość, że jednego konta korzysta często kilka osób. A w takiej sytuacji warto rozróżnić je nie tylko imieniem, ale także spersonalizowanym awatarem, który przedstawia serialowe alter-ego użytkownika!

Jeśli czujesz czasem, że cały świat jest jak więzienie w Litchfield, a Ty musisz walczyć o przetrwanie i swoje miejsce w hierarchii, koniecznie wybierz dla siebie bohaterkę „Orange Is The New Black”. Twój młodszy brat gra w dziwne gry i ciągle kombinuje coś z kolegami? Na pewno będzie zadowolony ze zdjęcia Mike'a ze „Stranger Things” oznaczającego jego profil. Mama z pewnością nie pogniewa się, jeśli jej awatarem będzie twarz silnej i zdecydowanej Claire Underwood z „House of Cards”, a chłopak będzie wniebowzięty, gdy zobaczy nową profilówkę z superbohaterem Marvela!

Dokonanie zmian jest bardzo proste. Wystarczy, że wchodząc na stronę Netflix wybierzesz opcję „Zarządzaj profilami”, a następnie klikniesz w ikonkę ołówka oznaczającą edycję ikony, którą chcesz zmienić. Przed Tobą otworzy się cała lista bohaterów, których możesz wybrać na swój nowy awatar.

przykład Fot. foto: screen ze strony netflix.com

Na razie, poza klasycznymi ikonkami, dostępne do wyboru są postaci z 22 seriali, filmów i programów: „Orange Is The New Black”, „House of Cards”, „Stranger Things”, „Zagubieni w kosmosie”, „Porady różowej brygady”, „The Defenders”, „Seria niefortunnych zdarzeń”, „Bright”, „Dom z papieru”, „Big Mouth”, „Unbreakable Kimmy Schmidt”, „Drodzy biali”, „Łowcy trolli”, „Okja”, „B: The Beginning”, „One Day At A Time”, „Pełniejsza chata”, „Alexa i Katie”, „Super Monsters”, „Akademia Skylanders”, „Projekt MC2”, „Tru i tęczowe królestwo”. Netflix zapowiada jednak, że kolejne ikony profilowe będą stopniowo udostępniane w ciągu najbliższych tygodni.

podpis Fot. foto: screen ze strony netflix.com
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.