Netflix oficjalnie zapowiedział 2. sezon „Punishera”

Sergiusz Kurczuk
13.12.2017 13:17
Netflix oficjalnie zapowiedział 2. sezon „Punishera” Fot. kadr z serialu Punisher

Frank Castle jest gotowy przeładować swoje giwery i ponownie ruszyć w brutalną walkę z przestępczością. Netflix potwierdził, że powstanie 2. sezon serialu „The Punisher”.

Punisher na małym ekranie zadebiutował w roku 2015. Po raz pierwszy grany przez Jona Bernthala Frank Castle pojawił się w 2. sezonie serialu „Daredevil”. Podbił serca fanów i wkrótce Netflix stworzył osobny serial poświęcony antybohaterowi, który lubi pozbywać się przestępców na dobre. W listopadzie 2017 roku w końcu zadebiutowało pierwsze 13 odcinków krwawej vendetty Punishera. Serial został doceniony przez krytykę i widzów (przez nas też!) i było tylko kwestią czasu, kiedy platforma streamingowa zabierze się do pracy nad kontynuacją. 

Co do tego nie miał wątpliwości twórca serialu „The Punisher”, Steve Lightfoot, który kilka dni po premierze ogłosił, że ma wiele pomysłów na to, jak pociągnąć historię o Franku Castle. Teraz, kilkanaście tygodni później, oficjalnie można mówić o drugim sezonie serialu. Na Twitterze Marvela i Netfliksa pojawiły się pierwsze zapowiedzi kolejnych odcinków. W sieci można podziwiać krótką animację, na której pojawia się malowana sprayem czaszka - znak rozpoznawczy Punishera.

Pierwszy sezon skupiał się na dokończeniu brutalnej zemsty na osobach odpowiedzialnych za śmierć rodziny Franka. Co zobaczymy w kolejnym sezonie? Prawdopodobnie Billy Russo stanie się Jigsawem - jednym z większych przeciwników Punishera. Ale oczywiście na przestrzeni lat w komiksowym uniwersum pojawiło się wiele historii, które nadawałyby się do przeniesienia na mały ekran, więc nigdy nic nie wiadomo. Mimo oficjalnej zapowiedzi nie wiadomo jeszcze, kiedy zobaczymy kontynuację serialu. Prawdopodobnie będzie to połowa roku 2019. Netflix wciąż rozwija seriale dziejące się w świecie Marvela. Oprócz „Punishera” zobaczymy również kolejne sezony „Jessiki Jones”, „Daredevila”, „Luke'a Cage'a” oraz „Iron Fist”. 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.