Netflix ogłosił datę premiery nowych "Transformers". Kiedy Autoboty i Decipticony rozpoczną ostateczny pojedynek?

23.06.2020 09:29
Transformers War for Cybertron: Siege|undefined Fot. materiały promocyjne/Netflix

Netflix zapowiedział datę premiery serialu animowanego "Transformers War for Cybertron: Siege". Kiedy produkcja o wojnie Autobotów i Decipticonów trafi na platformę?

Platforma Netflix potwierdziła datę premiery pierwszej części nadchodzącej trylogii serialu o Transformers. Mowa o produkcji zatytułowanej "Transformers War for Cybertron: Siege". Wojna o Cybetron rozpocznie się już niedługo.

"Transformers War for Cybertron: Siege" - data premiery

Wielkie kosmiczne roboty zmieniające się w najróżniejsze pojazdy cieszą się nieustępującą popularnością od lat 80. - momentu, w którym powstały. Wszystko zaczęło się w roku 1983, kiedy firma Hasbro wypuściła na rynek nowe zabawki. Aby spopularyzować nowych bohaterów i zwiększyć sprzedaż zabawek, Hasbro weszło we współpracę z Marvel Comics i w ten sposób zarysowano poszczególne postacie oraz nakreślono wojnę pomiędzy Autobotami i Decepticonami w serii komiksów. Od tego czasu Transformers doczekali się wielu adaptacji animowanych i aktorskich. Niebawem dołączy do nich nowy serial.

Przeczytaj także

Na Twitterze Netfliksa pojawiła się oficjalna zapowiedź produkcji zatytułowanej "Transformers War for Cybertron: Siege". Zdradzono w niej, kiedy zobaczymy ten tytuł.

Według powyższego teasera "Transformers War for Cybertron: Siege" zadebiutuje na Netfliksie już 30 lipca 2020 roku. Oznacza to, że fani wielkich maszyn muszą poczekać jeszcze trochę ponad miesiąc, by cieszyć się nowymi przygodami Optimusa Prime, Bumblebee, Jetfire'a i ich wiernych towarzyszy.

Przeczytaj także

Oryginalnie serial "Transformers War for Cybertron: Siege" miał zadebiutować w czerwcu 2020 roku, ale premiera przesunęła się z powodu pandemii koronawirusa. Historia opowie o ponownej próbie przejęcia potężnego urządzenia znanego jako AllSpark przez Megatrona. Przywódca Decipticonów ma bowiem plan, który zakłada przekształcenia artefaktu w broń, umożliwiającą podbicie planety Cybetron i uczynienie z niej fortecy gotowej na podbój wszechświata.

Przeczytaj także

Wydarzenia z "Siege" doprowadzą do drugiej części z podtytułem "Earthrise", w której akcja przeniesie się na Ziemię. Konkluzja nastąpi w niezatytułowanej jeszcze części trzeciej. Trylogia ma się składać łącznie z sześciu odcinków. Za animację odpowiada Rooster Teeth Studios. W serialu wystąpili Jake Foushee (Optimus Prime), Jason Marnocha (Megatron), Linsay Rousseau (Elita-1), Joe Zieja (Bumblebee), Frank Todaro (Starscream), Rafael Goldstein (Ratchet), Keith Silverstein (Jetfire), Todd Haberkorn (Shockwave i Red Alert), Edward Bosco (Ultra Magnus i Soundwave), Bill Rogers (Wheeljack), Sophia Isabella (Arcee), Brook Chalmers (Impactor), Shawn Hawkins (Mirage), Kaiser Johnson (Ironhide), Miles Luna (Teletraan I i Cliffjumper) oraz Mark Whitten (Sideswipe i Skywarp).

 

Przeczytaj także

Zobacz też: My Little Pony ramię w ramię z Transformers w najdziwniejszym crossoverze ostatnich lat

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.