30.08.2019 10:23

Netflix opublikował najnowszy trailer 2. sezonu "Rozczarowanych"

"Rozczarowani" powracają z 2. sezonem. Platforma Netflix opublikowała zwiastun, który zapowiada kolejną część przygód księżniczki Bean i jej dwóch wiernych kompanów.

Rozczarowani 2 Netflix
fot. kadr z wideo YouTube: Rozczarowani | Część 2 (teaser) | Netflix

Ci, którzy kochają "Simpsonów" i "Futuramę", a nie widzieli jeszcze "Rozczarowanych", powinni jak najprędzej zasiąść przed telewizorami. Odbiorcy maja na to jeszcze czas, bo premiera 2. sezonu tego serialu odbędzie się w połowie września 2019 roku. 1. sezon "Rozczarowanych" zadebiutował na platformie Netflix w 2018 roku, a jego twórcą jest Matt Groening. Produkcja opowiada o księżniczce Bean i jej kompanach - elfie i demonie. Dziewczyna uwielbia pić alkohol w karczmie, co jest przyczyną większości jej kłopotów. O czym opowie 2. sezon "Rozczarowanych"?

Netflix opublikował zwiastun 2. sezonu "Rozczarowanych"

W najnowszym sezonie fani przeżyją śmierć kompana Bean, elfa Elfo. Książniczka jednak nie spocznie dopóki nie przywróci go do życia. Jak prezentuje się krótka zapowiedź 2. sezonu "Rozczarowanych"? Obejrzyjcie sami:

Disney+
Disney+
Przeczytaj także Disney+: w jaki sposób platforma będzie wydawać odcinki swoich seriali?

Kiedy odbędzie się premiera 2. sezonu? "Rozczarowani 2" zadebiutują na platformie Netflix 20 września 2019 roku. Serwis opublikuje kolejny trailer na początku września. Zapowiedź ma być nieco dłuższa od tych, które pojawiły się dotychczas.

Zobacz także: 666. odcinek "The Simpson" sparodiuje "Stranger Things"

Tagi: Netflix