24.09.2019 15:43

Netflix podzielił się nowym zdjęciem z "Wiedźmina"

Promocji "Wiedźmina" ciąg dalszy. W sieci pojawiło się najnowsze zdjęcie przedstawiające Geralta z Rivii.

Foto: materiały prasowe Netflix
Foto: materiały prasowe Netflix

Po dwumiesięcznej przerwie Netflix powrócił do promowania "Wiedźmina". Z tej okazji platforma podzieliła się z fanami najnowszą fotką z serialu.

"Wiedźmin" - nowe zdjęcie z serialu

Najnowsze zdjęcie nie udziela nam żadnych nowych informacji. Jego zadaniem jest raczej podgrzanie atmosfery oczekiwania. Widnieje na nim bowiem jedynie Henry Cavill jako Geralt z Rivii.

Foto: materiały prasowe Netflix

Istnieje szansa, że zdjęcie stanowi zapowiedź nowych, istotnych informacji. Kto wie, może już wkrótce poznamy oficjalną datę premiery?

Geralt
Geralt
Przeczytaj także Michał Żebrowski lektorem „Wiedźmina” od Netfliksa? Słychać go na polskim zwiastunie [WIDEO]

W roli głównej w "Wiedźminie" ujrzymy Henry'ego Cavilla. Towarzyszyć mu będą między innymi Freya Allan, Anya Chalotra, Jodhi May, Björn Hlynur Haraldsson, Adam Levy, MyAnna Buring, Mimi Ndiweni, Therica Wilson-Read oraz Millie Brady.

Foto: materiały prasowe Netflix
Foto: materiały prasowe Netflix
Przeczytaj także W "Wiedźminie" zobaczymy młodego Geralta? Tak sugeruje serwis IMDb

Choć oficjalna data premiery owiana jest tajemnicą, przewiduje się, że "Wiedźmin" zadebiutuje w okolicach grudnia 2019 roku. W ciągu ostatnich miesięcy pojawiły się dwa donosy odnośnie rzekomej daty debiutu. Pierwszy z przecieków wskazywał na datę 1 listopada. Ta rewelacja została jednak szybko zdementowana. Druga informacja pochodziła ze znacznie bardziej wiarygodnego źródła (holenderskiego oddziału Netfliksa) i zapowiadała, że "Wiedźmin" ukaże się 17 grudnia 2019 roku. Do tej kwestii Netflix odniósł się już wymijająco.

Zobacz też: Amerykanin podziękował Polsce za "Wiedźmina", bo pomógł mu wygrać walkę z rakiem

Tagi: Seriale Wiedźmin Netflix Henry Cavill