Netflix pokazał nowy zwiastun "Sex Education". Premiera 3. sezonu już niebawem [WIDEO]

07.09.2021 15:15
Sex Education, 3. sezon na Netflix Fot. materiały prasowe Netflix

Zobaczcie, jak prezentuje się nadchodzący sezon serialu "Sex Education".

Już 17 września 2021 pojawi się 3. sezon serialu "Sex Education". Premiera nowych odcinków była przekładana przez pandemię, ale w końcu zobaczymy dalsze losy Otisa i spółki. O czym będzie 3. sezon produkcji? Netflix pokazał właśnie najnowszy zwiastun "Sex Education". Zobaczcie, czego można spodziewać się po serialu.

Polecamy

Netflix pokazał nowy zwiastun "Sex Education". Premiera 3. sezonu już niebawem [WIDEO]

W najnowszym sezonie serialu zobaczymy początek nowego roku szkolnego. Otis zaczął uprawiać przygodny seks, Eric i Adam oficjalnie są parą, a Jean spodziewa się dziecka. W szkole pojawia się nowa dyrektorka, Hope, która będzie starać się przywrócić Moordale chwałę. Twórcy serialu zapowiadają, że w tym sezonie poznamy też zwierzęta zbliżające pary, sprawdzimy nowe teorie o obcych i wiele razy zobaczymy w akcji panią Groff.

W serialu występują: Asa Butterfield, Gillian Anderson, Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Connor Swindells, Aimee-Lou Wood, Kedar Williams-Stirling, Chaneil Kular, Simone Ashley, Mimi Keene, Tanya Reynolds, Mikael Persbrandt, Patricia Allison, Sami Outalbalii, Anne-Marie Duff, George Robinson, Chinenye Ezeudu, Alistair Petrie, Samantha Spiro, Rakhee Thakrar i Jim Howick.

Przypomnijmy, że za produkcję odpowiada Eleven. W skład grupy scenarzystów wchodzą Sophie Goodhart, Selina Lim, Mawaan Rizwan, Temi Wilkey i Alice Seabright we współpracy z Jodie Mitchell. Sezon 3. reżyserują Ben Taylor i Runyararo Mapfumo. Co więcej Laurie Nunn, Ben Taylor i Jamie Campbell pełnią funkcję producentów wykonawczych.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.