31.10.2018 15:50

Netflix pokazał pierwsze zdjęcie Henry'ego Cavilla w roli Geralta!

Koniec października 2018 roku przyniósł nam pierwsze zdjęcie z "Wiedźmina". Henry Cavill pokazał również zakulisowe wideo z nowej produkcji Netfliksa. 

Henry Cavill
foto: Sebastien Fremont / Starface/EAST NEWS

Netflix udostępnił właśnie pierwsze zdjęcie Henry'ego Cavilla w roli Geralta z Rivii tuż przed rozpoczęciem zdjęć do serialu "Wiedźmin" na Węgrzech. Cavill na swoich kanałach w mediach społecznościowych podzielił się również wideo, w którym pojawia się w charakteryzacji kultowej postaci. 

Panie i panowie, oto moment, na który czekaliśmy całymi miesiącami - oto Henry Cavill jako Geralt!:

WW_HenryCavill_firstlook_219_DIGITAL-2

Jak Henry Cavill będzie wyglądał jako Geralt?

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, Cavill opublikował również na swoich mediach społecznościowych wideo z pierwszego dnia zdjęć do "Wiedźmina". Zobaczcie krótki materiał:

Wcześniej ogłoszono już, że w obsadzie znajdą się Henry Cavill ("Mission Impossible - Fallout", "Liga Sprawiedliwości"), który wcieli się w postać Geralta z Rivii oraz Freya Allan ("Wojna światów", "Kraina bezprawia") jako Ciri, Anya Chalotra ("A.B.C.", "Wanderlust") jako Yennefer, Jodhi May ("Gra o Tron", "Geniusz") jako Calanthe, Björn Hlynur Haraldsson ("Fortitude") jako Eist, Adam Levy ("Knightfall", "Przekręt") jako Myszowór, MyAnna Buring ("Ripper Street: Tajemnica Kuby Rozpruwacza", "Lista płatnych zleceń") jako Tissaia, Mimi Ndiweni ("Black Earth Rising") jako Fringilla, Therica Wilson-Read ("Profil") jako Sabrina i Millie Brady ("Upadek królestwa", "Teen Spirit") jako Renfri.

Kiedy premiera Wiedźmina na Netfliksie?

Pierwszy klaps na planie „Wiedźmina” właśnie padł wraz z końcem października. Premiera została zapowiedziana na rok 2019. Na razie nie podano w tej kwestii żadnych konkretów. Biorąc jednak pod uwagę plan pracy twórców „Wiedźmina”, prawdopodobnie serial trafi na serwis Netflix pod koniec przyszłego roku.

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Wiedźmin Netflix