Netflix pokazał pierwszy zwiastun serialu "Resident Evil". Prezentuje się przerażająco

28.09.2020 12:53
Netflix pokazał pierwszy zwiastun serialu "Resident Evil". Prezentuje się przerażająco Fot. zdjęcie poglądowe/Pe3k/Shutterstock.com

Seria gier "Resident Evil" jest obecna w popkulturze od wielu, wielu lat. Wygląda na to, że wciąż jest bardzo popularna, bo Netflix właśnie zaprezentował zwiastun serialu na podstawie franczyzy.

Netflix i Capcom właśnie zapowiedzieli nowy serial na podstawie serii gier "Resident Evil". Nowa produkcja ma nosić tytuł "Resident Evil: Infinite Darkness". Powstanie adaptacji ogłoszono podczas Tokyo Game Show, a fabuła serialu opowie o ulubieńcach fanów, Leonie Kennedym i Claire Redfield. Obydwoje pojawili się pierwotnie w grze "Resident Evil 2".

Powstaje przerażający serial Resident Evil. Zobaczcie zwiastun

Twórcy udostępnili też pierwszy oficjalny zwiastun serialu, w którym widzimy Claire idącą przez niepokojąco wyglądającą chatkę, gdzie znajduje tajemnicze fiolki i martwe ciało. "Resident Evil: Infinite Darkness" ma mieć również elementy sci-fi. Jak czytamy w oficjalnym opisie produkcji:

Powstający na bazie popularnej serii gier wideo, "Resident Evil: Infinite Darkness" jest serialem grozy z elementami sci-fi.

Przeczytaj także

Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun "Resident Evil: Infinite Darkness":

Serial ma zadebiutować w 2021 roku i zastanie wyprodukowany przez Hiroyukiego Kobayashiego z Capcomu, jednego z najważniejszych twórców serii na przestrzeni ostatnich lat (nadzorował kilka animowanych filmów "Resident Evil").

Sam serial animowany jest jedną z dwóch serii na podstawie "Resident Evil" zapowiedzianych przez Netfliksa. W sierpniu pojawiły się informacje, że powstaje też aktorski serial zatytułowany po prostu "Resident Evil", który opowie o siostrach Jade i Billie Wesker w świecie opanowanym przez zombie. 

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.