05.06.2019 12:16

Netflix pokazał plakat promujący 3. sezon "Stranger Things". Czego się z niego dowiadujemy?

Netflix udostępnił najnowszy plakat 3. sezonu "Stranger Things", z którego można się dowiedzieć nowych rzeczy na temat fabuły nadchodzącej serii.

"Stranger Things" sezon 3.
fot: kadr z wideo

Premiera 3. sezonu "Stranger Things" odbędzie się już za miesiąc. Fani nie mogą się już doczekać najnowszej części przygód dzieciaków z Hawkins. Netflix jednak dobrze wie, jak wypromować długo wyczekiwany serial i z każdym miesiącem udostępnia coraz więcej materiałów promocyjnych. Platforma przypomniała już widzom, że zbliża się lato i pokazała najnowsze zdjęcia z serialu.

Najnowszy plakat promujący 3. sezon "Stranger Things"

Akcja najnowszego sezonu "Stranger Things" będzie mieć miejsce w lecie 1985 roku po zakończeniu szkoły. Czy pierwsze romanse w ekipie skomplikują relację w paczce przyjaciół? Tego dowiemy się już niebawem. Tymczasem Netflix udostępnił plakat, który promuje kolejną część serialu.

Najnowszy plakat "Stranger Things 3"

Na plakacie widzimy nowego potwora, z którym prawdopodobnie paczka z Hawkins będzie musiała się zmierzyć. W serialu pojawią się nowe postaci i te, które kojarzymy z poprzednich sezonów.

Stranger Things
Stranger Things
Przeczytaj także "Stranger Things": David Harbour zapowiada nieoczekiwany finał 3. sezonu serialu

"Stranger Things" sezon 3.: kiedy premiera?

Premiera 3. sezonu "Stranger Things" odbędzie się już za miesiąc, 4 lipca 2019 roku. Netflix zapowiedział premierę już w 2018 roku.

Zobacz także: "Stranger Things" - Netflix pokazał kolejne zdjęcia z 3. sezonu serialu

Karolina Woźniak
Tagi: Stranger Things Netflix