10.12.2019 09:39

Netflix pokazał wideo poświęcone bohaterom serialu "Wiedźmin". Poznajcie Geralta, Yen i Ciri

"Wiedźmin" niedługo zacznie straszyć nas nawet w lodówkach - Netflix postanowił pokazać nowe wideo, w którym poznajemy głównych bohaterów nadchodzącego serialu. W materiałach pojawiają się nowe sceny.

Henry Cavill
foto: kadr z serialu "Wiedźmin"/Netflix

"Wiedźmin" to nadchodzący serial Netfliksa na podstawie książek Andrzeja Sapkowskiego. Głównym bohaterem jest Geralt z Rivii, grany przez Henry'ego Cavilla. Wy to wiecie, my to wiemy, możemy pominąć błahe wprowadzenia i przejść do dania głównego, czyli nowych prezentacji postaci, które zaserwował nam Netflix. 

Wiedźmin - prezentacje postaci

Dla fanów gier i książek żadne informacje w poniższych materiałach raczej nie będą specjalnym novum, ale laicy z pewnością chętnie się zapoznają z materiałami. Najciekawszy fragment nowych prezentacji odnosi się do postaci Yennefer - twórcy zaprezentują nam bowiem jej pełnoprawne "origin story". Od dzieciństwa i czasów nastoletnich, gdy dziewczyna była maltretowana przez ojca i rówieśników, przez naukę w Aretuzie, aż do stania się czarodziejką:

Foto: materiały prasowe Netflix
Foto: materiały prasowe Netflix
Przeczytaj także Udostępniono dwa utwory z "Wiedźmina". Posłuchajcie motywu przewodniego Geralta

Ciri w 1. sezonie będzie dopiero uczyła się, jak funkcjonuje świat i jaką rolę pełni w losie kontynentu:

Na samym końcu możemy natomiast "zapoznać się" z Geraltem. Wideo powinno uspokoić wszystkich, którzy narzekali na Cavilla w roli wiedźmina. Jest sucho-zabawny, wygląda naprawdę nieźle, a i głos potrafił obniżyć na tyle, żeby momentami brzmi niebezpiecznie:

"Wiedźmin" zadebiutuje 20 grudnia 2019 roku. W rolach głównych oprócz Henry'ego Cavilla zobaczymy Anyę Chalotrę oraz Freyę Allen. 

Zobacz także: "Wiedźmin": showrunnerka zdradziła, jak początkowo miał wyglądać serial Netfliksa

Tagi: Seriale Wiedźmin Netflix