Netflix potwierdził premierę 3. sezonu „Daredevila”. Zobacz nowy teaser serialu

Sergiusz Kurczuk
21.09.2018 09:14
Netflix potwierdził premierę 3. sezonu „Daredevila”. Zobacz nowy teaser serialu Fot. materiały promocyjne

Obrońca Hell's Kitchen powraca. Do premiery 3. sezonu serialu „Daredevil” zostało mniej niż miesiąc.

Netflix w 2018 roku nie zwalnia tempa i prezentuje swoim fanom kolejne przygody superbohaterów Marvela. W marcu mogliśmy zobaczyć 2. sezon serialu „Jessica Jones”, w czerwcu zaprezentowano kontynuację „Luke'a Cage'a”, a wrzesień należał do kolejnych potyczek „Iron Fista”. Trudno w to uwierzyć, ale dobra passa nie przestanie trwać. Już w drugiej połowie października zadebiutuje 3. sezon „Daredevila”. W sieci pojawiły się materiały promujące kolejną opowieść o rogatym herosie. 

Daredevil sezon 3 Fot. foto: materiał promocyjny
Daredevil sezon 3 Fot. foto: materiał promocyjny

„Daredevil” sezon 3. - teaser kontynuacji serialu

Oprócz klimatycznych, choć mrocznych plakatów, Netflix zaprezentował również drugi teaser serialu. Wideo w dość zwięzły sposób zapowiada powrót Matta Murdocka i jego alter ego, który będzie musiał zmierzyć się z wrogiem, którego poznaliśmy w 1. sezonie. 

Teaser jest dość spokojny, jak na serial superbohaterski, ale nie brakuje dusznej atmosfery i mroku, który wylewa się z ekranu. W dość subtelny sposób zasugerowano powrót Wilsona Fiska, znanego fanom komiksu jako Kingpin. Widzimy go w krótkim fragmencie, sugerującym, że przeciwnik Daredevila założy swój ikoniczny biały garnitur. 

„Daredevil” sezon 3. - kiedy premiera?

Fani Człowieka bez strachu będą zadowoleni, ponieważ potwierdziły się przecieki, o których pisaliśmy w pierwszej połowie września. Miłośnicy superbohatera nie będą musieli długo czekać na powrót Daredevila. Premiera 3. sezonu nastąpi 19 października 2018 roku. Tradycyjnie na platformę Netflix trafią wszystkie odcinki nowej serii. To czwarty z członków Defenders, którego nowe przygody pojawiły się w tym roku na Netfliksie. Niestety sam serial o grupie herosów nie doczeka się kontynuacji. Świadczy to tym fakt, że z mediów społecznościowych zniknął profil produkcji, który został zastąpiony nowym kontem Netfliksa o nazwie NX. Pojawiają się na nim wszelkie informacje dotyczące filmów i seriali platformy z pogranicza science fiction i fantasy. 

Z kim będzie walczył Daredevil? Czy Fisk ponownie przejmie władzę nad miastem? Czy Matt Murdock zdoła go pokonać? Dowiemy się już za kilka tygodni. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.