Netflix pracuje nad dwoma różnymi serialami „Wiedźmin”

01.10.2019 10:02
Netflix pracuje nad dwoma różnymi serialami „Wiedźmin” Fot. materiał prasowe Dark Horse

Wiedźmina nigdy za wiele. Netflix pracuje podobno nad dwoma serialami osadzonymi w świecie stworzonym przez Andrzeja Sapkowskiego. Oprócz znanego już z Henrym Cavillem w roli głównej szykowana jest także animacja.

„Wiedźmin” Netfliksa jest wyczekiwany na całym świecie. Platforma VoD bardzo oszczędnie dawkuje informacje o serialu, pozwalając nam na przykład zobaczyć pierwszy pełnoprawny zwiastun, ale wstrzymując się od podania dokładnej daty premiery.

Wiadomo tylko, że serialowe przygody Geralta mamy zobaczyć jeszcze w 2019 roku. Czy będzie to prezent na święta, czy też może serial trafi do oferty Netfliksa w listopadzie 2019, jeszcze nie wiemy. Jeden z oddziałów Netfliksa opublikował co prawda odliczanie do premiery, dzięki której można było wyliczyć datę premiery serii, szybko jednak wydał oświadczenie, że doszło do pomyłki i nie ma się co tymi rewelacjami przejmować

Przeczytaj także

Platforma VoD dawała już sygnały, że jest tak bardzo zadowolona z serialu „Wiedźmin”, że zdecydowała się z miejsca zamówić drugi sezon. Najnowsze przecieki studzą trochę entuzjazm co do kontynuacji, zdradzając jednak zupełnie nowe informacje. Netflix ma bowiem pracować równolegle nad animacją „Wiedźmin”.

Dwa „Wiedźminy” od Netfliksa. Serial z Henrym Cavillem i animacja

Sensacjami na temat dwóch różnych „Wiedźminów” od Netfliksa podał zespół Recapped, który ma na swoim koncie sporo publikacji potwierdzonych później wycieków na temat serialu. To oni podali jako pierwsi, że w Geralta wcieli się Henry Cavill, a Anya Chalotra zagra Yennefer.

Nie mamy nowych informacji na temat drugiego sezonu „Wiedźmina”. Dowiedzieliśmy się jednak, że szukano aktorów głosowych do animowanej serii odsadzonej w świecie Wiedźmina, w którym znajdować się mają postaci poboczne. Według planów, ma się on pojawić na Netfliksie pomiędzy pierwszym i drugim sezonem aktorskiego serialu „Wiedźmin”. Nie wiadomo, czy ten plan jest ciągle aktualny.

Informacja o drugim serialu „Wiedźmin” Netfliksa doczekała się pośredniego potwierdzenia. Niemiecka aktorka Helena Klaus podała udostępnionym w sieci CV, że nagrywała rolę głosową dla „Wiedźmina”. Początkowo sądzono, że chodziło o serial aktorski, teraz jednak wiele wskazuje na to, że pracowała nad ukrywaną w sekrecie animacją.

Zobacz także: Michał Żebrowski lektorem „Wiedźmina” od Netfliksa? Słychać go na polskim zwiastunie [WIDEO] 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.