Co nowego Netflix zaplanował na ten tydzień? Oto najciekawsze premiery

Netflix przygotował dla nas w tym tygodniu wiele premier, które idealnie nadadzą się do obejrzenia w długi weekend. Sprawdźcie, na które warto zwrócić uwagę.
Netflix dba o to, żebyśmy nie nudzili się w zimne, jesienne wieczory. Zwłaszcza, że nadchodzi długi weekend. Warto go wykorzystać na zapoznanie się z premierami od Netfliksa, które pojawią się na platformie właśnie w tym tygodniu. Podpowiadamy, jakich filmów i seriali nie możecie przegapić.
Zobacz także: Poznaliśmy w końcu datę premiery "Wiedźmina"? Plakat potwierdził przypuszczenia fanów
Netflix: co nowego na platformie w tym tygodniu?
Netflix to oczywiście przede wszystkim seriale. Na platformę z 3. sezonem wraca "Atypowy". Wraz z nim pojawi się "Jack Ryan". Kolejkę nowości serialowych otworzy jednak 2. sezon "Pose".
Seriale to jednak nie wszystko. Na Netfliksie w tym tygodniu pojawi się również wiele hitów filmowych. Wśród nich "American Hustle", który zdobył aż 10 nominacji do Oscara oraz "Sekstaśma" z Cameron Diaz i Jasonem Segelem.
Na platformie pojawią się także polskie produkcje. "Mowa ptaków" to film Xawerego Żuławskiego, który dopiero co pojawił się na ekranach kin, jednak już od 2 listopada będzie można obejrzeć go także na Netfliksie. Dzień wcześniej natomiast pojawi się na nim wielki hit minionego roku, czyli "Zimna wojna".
Oto najciekawsze nowości na Netfliksie w tym tygodniu:
- "Macie 3 minuty" - 28 października
- "Samouczka" - 28 października
- "Arsenio Hall": Smart & Classy" - 29 października
- "Pyszne tradycje: kuchnia prowincji Junnan" - 30 października
- "Pose" - sezon 2. - 30 października
- "Człowiek znikąd" - 31 października
- "Kengan Ashura" sezon 2. - 31 października
- "Atypowy" sezon 3. - 1 listopada
- "Jack Ryan" sezon 2. - 1 listopada
- "Drive" - 1 listopada
- "Upalne święta" - 1 listopada
- "Król" - 1 listopada
- "Człowiek wolny od grawitacji" - 1 listopada
- "Mali agenci 2: Wyspa marzeń" - 1 listopada"
- "Mali agenci 3: Koniec gry" - 1 listopada
- "Sekstaśma" - 1 listopada"
- "American Hustle" - 1 listopada
- "W pogoni za szczęściem" - 1 listopada
- "Zimna wojna" - 1 listopada
- "Mowa ptaków" - 2 listopada
- "Supergirl" - 3 listopada
Premiery na HBO i Canal+
Netflix to jednak nie wszystko. HBO i Canal+ również szykują nowości. Tych premier po prostu nie możecie przegapić:
- "Szukając Alaski" - 1 listopada w HBO
- "Zakonnica" - 1 listopada w HBO
- "Kapitan Marvel" - 3 listopada w HBO
- "Mroczne materie" - 3 listopada w HBO
- "Żmijowisko" - 3 listopada na Canal+
Zobacz także: Poznaliśmy datę 4. sezonu "Stranger Things"? Pojawiły się nowe informacje
Oceń artykuł