Netflix prezentuje antologię horrorów na Halloween. Zobacz zwiastun miniserialu "Nie oglądaj tego!"

Sergiusz Kurczuk
30.10.2018 15:44
Netflix prezentuje antologię horrorów na Halloween. Zobacz zwiastun miniserialu "Nie oglądaj tego!" Fot. materiały promocyjne

W sieci zadebiutował przerażający zwiastun miniserialu, który jest antologią horrorowych historii. Kiedy premiera "Nie oglądaj tego!"?

Z okazji zbliżającego się Halloween serwis Netflix nie tylko uzupełnił swoją ofertę o klasykę horroru, ale również zaprezentował własne produkcje z tego gatunku. Jedną z nich jest antologia "Nie oglądaj tego!". W sieci pojawił się zwiastun miniserialu.

"Nie oglądaj tego!" - zwiastun miniserialu Netflix

W drugiej połowie października na Netfliksie pojawił się blok tematyczny przewrotnie zatytułowany "Netflix and Chills", w którym znalazły się wszelkie tytuły dostępne w serwisie, mające w sobie elementy kina grozy. Dołączyła do niego antologia "Nie oglądaj tego!", w której zaprezentowano 5 przerażających historii. Za każdą z nich jest odpowiedzialna inna ekipa, a do każdej zaangażowano innych aktorów. Jak prezentuje się zwiastun "Nie oglądaj tego!"?

Zapowiedź nie wiele mówi o poszczególnych odcinkach miniserialu, dlatego poniżej prezentujemy krotki opis każdego odcinka "Nie oglądaj tego!".

"Nie oglądaj tego!" - o czym są odcinki miniserialu Netflix?

W "Bransoletkach przyjaźni" poznamy dwie popularne nastolatki, które przychodzą na imprezę urodzinową, trzymającej się na dystans Julie. Szybko okazuje się, że pozornie zwykła zabawa, zamienia się w próbę osaczenia dziewczyn przez solenizantkę.

"Pokój zagadek" to historia złośliwego hakera, który odwiedza Darkweb w poszukiwaniu nowych wyzwań. Jedną z ich jest gra VR, polegająca na trzech wyzwaniach, które przynoszą nieoczekiwany rezultat.

Tajemniczo brzmiące "Incommodum" to surrealistyczny koszmar, pełen elementów body horroru, dziwacznych symboli i innych przerażających scen, które wywołają w widzu prawdziwy lęk.

W "Nie wchodzić" poznajemy dwóch przyjaciół, którzy postanawiają nakręcić viralowe wideo w nawiedzonym domu. Szybko przekonują się, że zła sława budynku nie wzięła się z przypadku.

"Antoni Psycho" występuje Antoni Porowski - polsko-kanadyjski aktor i mistrz kuchni z netfliksowskiego programu "Queer Eye". Porowski gra sam siebie, pokazując widzom sekrety swojego zdrowego życia. Na jaw wychodzi, że nie wszystko jest tak pogodne i pozytywne, jakby się mogło wydawać.

Antologia "Nie oglądaj tego!" trafiła na Netfliksa 29 października 2018 roku. Tradycyjnie w ofercie od razu znalazły się wszystkie odcinki miniserialu. Jeśli nie macie pomysłu na halloweenowy maraton filmowy, to już nie musicie szukać. "Nie oglądaj tego!" wydaje się strzałem w dziesiątkę.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.