Netflix przedstawił narratorów serialu dokumentalnego "Animal" - wśród nich Bryan Cranston i Pedro Pascal

14.10.2021 14:08
Netflix przedstawił narratorów serialu dokumentalnego "Animal" - wśród nich Bryan Cranston i Pedro Pascal Fot. zdjęcie poglądowe/Shutterstock.com

Netflix realizuje wysokobudżetowy serial dokumentalny o zwierzętach świata - ten będzie nosił tytuł "Animal", a w jego produkcję zaangażowane są bardzo głośne nazwiska.

Animal - Netflix zdradził listę narratorów programu dokumentalnego

Niedawno zakończono produkcję 1. sezonu serialu "Animal", dokumentu o zwierzętach od Plimsoll Productions, który zadebiutuje na Netflix już 10 listopada 2021 roku.

Polecamy

Ten będzie miał kilku bohaterów - osiem rodzin, których losy będziemy śledzili w trakcie następnych odcinków. Wśród nich znajdziemy lwicę z dzieciakami, rodzinę dzikich psów, młodego kangura, który rozpoczyna przygodę z dorosłością, a także przygody "nastoletniej" ogromnej pacyficznej ośmiornicy.

W obserwowaniu tego zróżnicowanego towarzystwa pomoże nam równie zróżnicowana obsada narratorów. Każdy z odcinków będzie komentowany przez inną gwiazdę - potwierdzono już występy Bryana Cranstona, Rashidy Jones, Rebel Wilson oraz Pedro Pascala. 

Projekt został zrealizowany praktycznie w trakcie pandemii, dzięki czemu ekipa filmowa korzystała z usług lokalnych operatorów, filmowców i dźwiękowców w krajach, do których nie mogli się dostać z powodów restrykcji pandemicznych. 

Polecamy

Netflix jest tak ogromnym fanem projektu "Animal", że już dał zielone światło na drugi sezon. W nim usłyszymy m.in. Andy'ego Serkisa, Anthony'ego Mackie, Davida Harboura oraz Uzo Adubę. Jeśli chodzi natomiast o zwierzęce postaci, to głównymi bohaterami będą rodziny delfinów, niedźwiedzi, nocnych ptaków oraz małp. Nowe odcinki pojawią się w 2022 roku.

Owszem, może "Animal" nie jest projektem zrealizowanym przez BBC i sir Davida Attenborougha, ale warto dać szansę też innym twórcom - zwłaszcza, że gwiazdorska obsada narratorów brzmi naprawdę zachęcająco. Pierwszy sezon programu zobaczymy już 10 listopada.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.