06.02.2019 15:56

Netflix przygotował specjalny odcinek "Big Mouth" z okazji Walentynek. Kiedy premiera?

Zbliżają się Walentynki i z tej okazji na platformie Netflix pojawi się specjalny odcinek serialu animowanego "Big Mouth". Kiedy walentynkowa przygoda Nicka i Andrew trafi do oferty serwisu?

kadr z serialu Big Mouth
foto: kadr z serialu Big Mouth

Walentynki 2019 coraz bliżej, w powietrzu czuć już zapach miłości, więc Netflix postanowił dać fanom serialu animowanego "Big Mouth" specjalny odcinek bezpruderyjnej produkcji. Jakie przygody czekają na Nicka i Andrew?

Złóż życzenia na walentynki jak Deadpool!
Złóż życzenia na walentynki jak Deadpool!
Przeczytaj także Złóż życzenia na walentynki jak Deadpool!

Walentynki 2019 - specjalny odcinek "Big Mouth"

Jeśli ktoś jeszcze nie zna animowanego hitu Netfliksa, być może specjalny odcinek przekona go do "Big Mouth". Jeśli nie, to pokrótce opiszemy, o czym jest serial. Komedia powołana do życia przez Nicka Krolla, Andrew Goldberga, Marka Levina i Jennifer Flackett opowiada o koszmarze dojrzewania dwóch nastolatków. Przez trudny okres pomaga im przejść Potwór Hormon. Kreskówka łamie wszelkie tabu i opowiada w dosadny sposób o wszystkich "urokach" dojrzewania. Czy może być więc produkcja, która bardziej zasługuje na walentynkowy odcinek specjalny?

Okazjonalny powrót perypetii Andrew i Nicka został zatytułowany "My Furry Valentine" ("Moja włochata walentynka") i ponownie pokaże protagonistów oraz ich wszelkie obawy. Oznacza to, że usłyszymy (przynajmniej w oryginalnej wersji) głosy Krolla, Jessi Klein i Johna Mulaneya znane dobrze widzom dwóch pierwszych sezonów serialu.

To nie pierwszy raz, kiedy serial Netfliksa prezentuje swoim fanom specjalne świąteczne wydanie. Do tej pory mieliśmy między innymi okazję oglądać bożonarodzeniowe odcinki "BoJack Horsemana" oraz anime "Neo Yokio". Do tej pory fani "Big Mouth" mogli doświadczyć dość dziwnych zainteresowań miłosnych głównych bohaterów (w tym zantropomorfizowana poduszka), więc w odcinku walentynkowym możemy spodziewać się naprawdę zwariowanych pomysłów twórców. Fani nadal czekają na 3. sezon serialu. Na razie nie wiadomo, kiedy nowe odcinki zadebiutują na Netfliksie. Podano jedynie, że będzie to miało miejsce jeszcze w 2019 roku.

"Big Mouth": "My Furry Valentine" - kiedy premiera?

Jeśli spodziewaliście się, że na specjalny odcinek "Big Mouth" będziecie musieli czekać aż do 14 lutego 2019 roku, to mamy dla Was miłą niespodziankę. Fani serialu będą mogli obchodzić Walentynki kilka dni wcześniej. Specjalny odcinek pojawi się na Netfliksie już 8 lutego. To nie jedyne pozycje przygotowane dla widzów z okazji święta zakochanych. W lutym w bazie filmów Netfliksa pojawią się również takie tytuły jak "Burleska", "Jeszcze dłuższe zaręczyny", "Blue Jasmine" oraz "Baywatch. Słoneczny patrol".

>>Zobacz też:  Walentynkowy prezent od Facebooka dla par<<

Sergiusz Kurczuk