09.12.2019 12:03

Netflix szykuje Próbę Traw dla fanów. Stawką wejściówka na premierę „Wiedźmina” 18 grudnia 2019

„Wiedźmin” tylko dla wiedźminów. Kto przejdzie słynną Próbę Traw, która odbędzie się 14 grudnia 2019 w Warszawie jako jeden z pierwszych 200 szczęśliwców, otrzyma dwuosobową wejściówkę na huczną polską premierę. Każdy, kto spróbuje, dostanie wiedźmiński medalion.

Geralt, Yennefer i Ciri
foto: materiały prasowe Netflix

Po długich miesiącach czekania „Wiedźmin” od Netfliksa jest już niemal na wyciągnięcie ręki. Premiera serialu na podstawie twórczości Andrzeja Sapkowskiego została zapowiedziana na 20 grudnia 2019.

Dwa dni wcześniej w Warszawie odbędzie się uroczysta premiera serialu na której stawią się gwiazdy produkcji z Henrym Cavilem na czele. Netflix bardzo ostrożnie dawkuje informacje na temat imprezy, dowiedzieliśmy się jednak właśnie, że każdy może liczyć na szansę dostania się na seans. Wystarczy, że przejdzie Próbę Traw.

Geralt z Rivii
Geralt z Rivii
Przeczytaj także Netflix zorganizuje w Polsce specjalne wydarzenie przed premierą „Wiedźmina”. Tajemniczy wpis na mediach społecznościowych

W świecie stworzonym przez Sapkowskiego polegała ona na nafaszerowaniu mutagennymi wywarami i substancjami dziecka, które miało stać się wiedźminem. Jeśli wszystko poszło zgodnie z planem i berbeć przeżył, szkolono go fachu polowania na potwory. Jeśli nie… Próbę Traw przeżywały 3 osoby na 10.

Wyzwania przygotowane przez Netfliksa zapewne będą mniej śmiertelne. Nagrodą za przejście trzech prób jest dwuosobowa wejściówka na premierę serialu.

Próba Traw Netfliksa. Jak zdobyć wejściówkę na premierę „Wiedźmina”?

Próba Traw dla fanów Geralta odbędzie się 14 grudnia 2019 (sobota) w Warszawie. Fani będą mogli spróbować swoich sił w utrzymywanych w tajemnicy wyzwaniach w godz. 12-18 w specjalnie przygotowanej strefie na Nowym Świecie 12.

"

„To oczywiste. Chcą zmutować dzieciaka, poddać go Próbie Traw i zmianom, ale nie wiedzą, jak to zrobić. (…) Ukryte w podziemiach zakurzone butle legendarnych eliksirów, alembiki, piece i retorty... Żaden z nich nie wie, jak się tym posłużyć.”

Chodzą słuchy, że w Polsce znalazłoby się paru śmiałków, którzy wiedzą, jak się tym wszystkim posłużyć. Każdy przejdzie trzy próby, ale tylko najbardziej wytrwali dotrą do końca.

A kiedy już się to wydarzy, 18 dnia grudnia będzie czekała na nich wielka premierowa uczta. Tak wielka i tak huczna, że gdy będą o tym później opowiadać, inni nie uwierzą. "

wiedzmin_proba_traw_02

Obecność na anonsowanym na Facebooku wydarzeniu zadeklarowało już kilkaset osób. Wygląda na to, że konkurencja wśród kandydatów na wiedźminów będzie naprawdę ostra.

Zobacz także: "Wiedźmin" - zobacz pełny zwiastun serialu Netfliksa 

Zmierzycie się z Próbą Traw?

Tagi: News Wiedźmin