Netflix z dobrymi wieściami dla fanów serialu "Sex Education"

10.09.2020 12:37
Netflix z dobrymi wieściami dla fanów serialu "Sex Education" Fot. Ian West/Press Association/East News

Netflix zdradził, że ruszyły prace nad kolejnym sezonem serialu "Sex Education". Fani przygód Otisa i jego znajomych mogą już zacierać ręce.

"Sex Education" to jeden z głośniejszych seriali Netflixa. Matka głównego bohatera, nastolatka Otisa jest seksuolożką. Produkcja ukazuje problemy młodzieży związane z seksualnością i daje im rozwiązania pierwszych problemów związanych z tematem. Przy okazji pełni też rolę edukacyjną skierowaną do widzów w każdym wieku. Serial przełamuje tabu, odpowiada na pytania młodych, a starszym pokazuje, w jaki sposób rozmawiać ze swoimi pociechami.

Sex Education. Ruszyły prace nad nowym sezonem

W pierwszym sezonie serialu poznajemy jego głównych bohaterów oraz jesteśmy świadkami rozwoju przyjaźni nieśmiałego Otisa z Maeve, postrzeganą jako "złą dziewczynę". Nastolatkowie korzystając z wierzy matki chłopaka, zakładają szkolną klinikę i rozwiązują problemy seksualne znajomych.

Przeczytaj także

Chociaż formuła bardzo spodobała się widzom, twórcy postanowili zmienić ją w drugim sezonie. W produkcji pojawiły się nowe twarze i szereg jeszcze dokładniej analizowanych problemów młodzieży. Krytycy złośliwie zauważali, że szkoła Otisa to skupisko wątpliwości związanych z bliskością, seksualnością oraz dorastaniem. Zdarzały się także głosy, że w serialu pojawia się niespotykana liczba nieheteronormatywnych uczniów. Po drugiej stronie barykady stanęli fani produkcji, którzy zaprzeczyli negatywnym opiniom. Podkreślali, że serial jedynie ukazuje skalę problemu związaną z brakiem edukacji seksualnej.

Jeśli lubicie "Sex Education" i czekacie na dalsze losy Otisa, możecie zacząć się cieszyć. Netflix opublikował w swoich social mediach informację, że ruszyła produkcja trzeciego sezonu serialu.

Póki co nie znamy szczegółów kolejnego sezonu produkcji. Najprawdopodobniej fabuła serii rozwinie relację Otisa i Maeve, która w drugim sezonie zeszła na dalszy plan.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.