01.04.2019 11:22

Netflix zapowiedział 2. sezon serialu "The Umbrella Academy"

Netflix potwierdził, że niebawem powstanie kontynuacja serialu "The Umbrella Academy". Kiedy 2. sezon hitu o superbohaterach platformy trafi do jej oferty?

The Umbrella Academy
foto: materiały promocyjne

To było do przewidzenia. Po cliffhangerze kończącym pierwszy sezon serialu "The Umbrella Academy" widzowie zastanawiali się, kiedy zobaczą nowe przygody nietypowych superbohaterów. Okazuje się, że prace nad kontynuacją serialu ruszą już niebawem. Kiedy drugi sezon "The Umbrella Academy" trafi do biblioteki Netfliksa?

The Umbrella Academy i Pan Kleks
The Umbrella Academy i Pan Kleks
Przeczytaj także Piotr Fronczewski jako Pan Kleks w zwiastunie "The Umbrella Academy"

"The Umbrella Academy" sezon 2 - Netflix potwierdził kontynuację serialu

Jak podaje Screen Rant, producenci "The Umbrella Academy" oficjalnie potwierdzili, że niebawem rozpoczną się prace na planie drugiego sezonu serialu. Nowy hit Netflix został oparty na komiksie wydawnictwa Dark Horse o tym samym tytule autorstwa Gerarda Waya i Gabriela Bá, który opowiada o grupie superbohaterów. Postacie nie są jednak tak sztampowe, jak w przypadku Avengers czy Ligi Sprawiedliwości. Między innymi z tego powodu widzowie na całym świecie pokochali serial "The Umbrella Academy".

Na to, że możemy liczyć na kontynuację "The Umbrella Academy" wskazywało nie tylko zakończenie pierwszego sezonu, ale również nadzwyczaj pozytywny odbiór produkcji przez abonentów Netfliksa.

"The Umbrella Academy" sezon 2 - kiedy premiera?

W serialu reżyserowanym przez Steve'a Blackmana i Jeremy'ego Slatera wystąpili Ellen Page, Mary J. Blige, Tom Hopper, Cameron Britton, Robert Sheehan, Emmy Raver-Lampman, Adam Godley, Aidan Gallagher, David Castañeda, John Magaro, Ashley Madekwe oraz Colm Feore. Aktorzy powrócą na plan zdjęciowy już w maju 2019 roku. Zdjęcia będą trwały do września. Potem rozpocznie się postprodukcja, co oznacza, że drugi sezon zobaczymy prawdopodobnie na początku 2020 roku.

>>Zobacz też: Top 14: Najlepsze seriale o superbohaterach<<

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Seriale Netflix the umbrella academy