Netflix zaprezentował finalny trailer „Stranger Things 2” z okazji piątku trzynastego

Natalia Hluzow
13.10.2017 16:45
Netflix zaprezentował finalny trailer „Stranger Things 2” z okazji piątku trzynastego Fot. kadr z wideo

Zapowiadany specjalnym teaserem zwiastun drugiego sezonu „Stranger Things” ukazuje mnóstwo nowego i bardzo ekscytującego materiału. Joyce znów będzie miała powody, by martwić się o swojego syna. 

Po wielu zapowiedziach stylizowanych na lata 80. – w formie młodzieżowego romansu, oldschoolowej gry arcade czy obrazującej teorie spiskowe kroniki 1984 roku – 12 października 2017 roku na kanale Youtube Netflixa pojawił się teaser zapowiadający ostateczny zwiastun „Stranger Things 2”, który został zapowiedziany na piątek trzynastego, by uczcić tę symboliczną datę. 

Netflix dotrzymał swojej obietnicy i 13 października w piątek, na dwa tygodnie przed premierą drugiego sezonu, zaprezentował wideo, które ujawnia mnóstwo nowych szczegółów na temat „Stranger Things 2”.

Z materiału dowiadujemy się, że wizyta Willa w „odwróconym świecie” odcisnęła na nim nieodwracalne piętno. Zmaga się z dziwnymi snami i przeczuciami, a jego matka znów musi walczyć o swojego syna. Będzie więc niebezpiecznie, ale i zabawnie. Możemy się spodziewać, że atmosfera pierwszego sezonu „Stranger Things” zostanie zachowana także w drugim.

Finalny zwiastun przynosi więcej dobrych wiadomości. Na ekran powrócą znani i lubiani bohaterowie, a wśród nich także Jedenastka! I do tego z całkiem bujną czupryną. To jednak wiedzieliśmy już od 11 października (a tak naprawdę na koniec pierwszego sezonu), kiedy pojawiła się w poświęconym jej promo „Stranger Things 2”.

Był to bez wątpienia najdziwniejszy ze wszystkich teaserów 2. sezonu „Stranger Things”.  Seria następujących po sobie kadrów, zmieniających się w ekspresowym tempie, przypomina materiał spreparowany, by wykonać pranie mózgu. I pewnie o to właśnie chodziło.

stranger things 2 final Fot. foto: kadr z wideo

Czy w kolejnym sezonie dowiemy się czegoś więcej o przeszłości Jedenastki? Z jakimi potworami zmierzą się przyjaciele z Hawkins? Kogo wybierze Nancy? I czy to wszystko dzieje się z jakiegoś powodu? Tego i wielu innych dziwnych rzeczy dowiemy się po 27 października 2017 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.