30.01.2020 08:50

Netflix zaprezentował zwiastun drugiego sezonu "Narcos: Meksyk"

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun kontynuacji serialu Netfliksa "Narcos: Meksyk". Jak potoczą się dalsze losy pierwszego meksykańskiego kartelu narkotykowego?

Narcos: Meksyk
foto: kadr z serialu Narcos: Meksyk

Już za kilka tygodni fani serialu "Narcos" dostaną porcję nowych odcinków spin-offu, opowiadającego o meksykańskim kartelu Guadalajara. Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun drugiego sezonu serialu "Narcos: Meksyk". Jak potoczą się dalsze losy groźnej grupy przestępczej?

"Narcos: Meksyk" sezon 2 - pierwszy zwiastun serialu Netflix

"Narcos: Meksyk", sezon 2 to dalszy ciąg historii Miguela Ángela Félixa Gallardo, teraz ojca chrzestnego pierwszego meksykańskiego kartelu o nazwie Guadalajara - który próbuje utrzymać władzę, rozwijać swoje imperium i poradzić sobie ze zdradami i ofiarami poniesionymi w drodze do pozycji El Padrino. Rośnie napięcie między rywalizującymi terytoriami kartelu. Félix traci kontrolę nad sytuacją. Meksyk czeka zemsta za śmierć agenta DEA, Kikiego Camareny, który zginął z rąk kartelu i skorumpowanych polityków. Prowadzona przez zawziętego i nieprzestrzegającego zasad agenta DEA Walta Breslina "Operacja Leyenda", wymierzona w Félixa Gallardo i jego najbliższych współpracowników, dodatkowo destabilizuje kartel.

Czy akcja służb specjalnych się powiedzie i imperium Félixa Gallardo się rozpadnie? A może El Padrino osiągnie absolutną władzę i pokrzyżuje szyki swoich wrogów. O tym przekonamy się za jakiś czas.

Mój sąsiad Totoro
Mój sąsiad Totoro
Przeczytaj także Netflix - nowe sezony "Narcos: Mexico" i "Altered Carbon" w premierach na luty 2020

"Narcos: Meksyk" sezon 2 - kiedy premiera?

W rolach głównych drugiego sezonu "Narcos: Meksyk" wystąpili Scoot McNairy, Diego Luna, Tenoch Huerta, Rafael Cara Quintero, Teresa Ruiz oraz Alejandro Edda. Nowe odcinki trafią na Netflix już 13 lutego 2020 roku. Pierwszy sezon "Narcos: Meksyk" i trzy sezony "Narcos" są w całości dostępne na platformie streamingowej.

Pierwsza noc oczyszczenia
Pierwsza noc oczyszczenia
Przeczytaj także "Noc oczyszczenia 5": gwiazda "Narcos" wystąpi w roli głównej

Posłuchaj podcastu

Zobacz też: "Narcos: Meksyk" - 1. sezon [RECENZJA]

Tagi: Seriale Zwiastuny Narcos Netflix Narcos: Meksyk