05.10.2017 15:51

Netflix zaskakuje nowym teaserem „Stranger Things 2” stylizowanym na kronikę 1984 roku

Rok 1983 to był naprawdę dziwny rok. A w roku 1984 ma być jeszcze dziwniej! Pojawią się gremliny, duchy, syreny… i nowe przygody dzieciaków z Hawkins w stanie Indiana. Przypadek? Nie sądzę. 

Netflix zaskakuje nowym teaserem „Stranger Things 2” stylizowanym na kronikę 1984 roku
foto: kadr z wideo

W sieci pojawił się właśnie nowy teaser zwiastujący powrót „Stranger Things” z drugim sezonem. Netflix przyzwyczaił nas już do nietuzinkowej promocji serialu, jednak pomysłowość, jaką wykazują się twórcy spotów sięgając po kolejne trendy charakterystyczne dla lat 80., i tak za każdym razem zaskakuje.

Widzieliśmy już zapowiedź drugiego sezonu „Stranger Things” stylizowaną na gry arcade oraz trailer fikcyjnego romansu dla nastolatków „Love in the Upside Down” , będący tak naprawdę kolejnym promo serialu. Tym razem Netflix serwuje nam ekspresową podróż do roku 1984 oraz spojrzenie na fabułę serialu przez pryzmat spiskowej teorii dziejów. A wszystko to, oczywiście, okraszone stylistyką lat 80., odpowiednim komentarzem z offu i obrazem rodem ze starej kroniki. Patrzcie i podziwiajcie:

Fabuła 2. sezonu ma skupić się właśnie na roku 1984, w którym powrócą starzy bohaterowie (także ci, którzy odeszli w pierwszym sezonie), pojawią się nowe twarze, miłosny trójkąt i potwór o imieniu Shadow Monster. Premiera „Stranger Things 2” odbędzie się tuż przed Halloween, 27 października 2017 roku.

Które promo 2. sezonu „Stranger Things" podoba Ci się najbardziej?

Natalia Hluzow
Tagi: Seriale Zwiastuny Stranger Things Netflix