Netflix zdradził nazwiska głównych bohaterów serialu aktorskiego "Avatar"

17.11.2021 16:19
Netflix zdradził nazwiska głównych bohaterów serialu aktorskiego "Avatar" Fot. materiały prasowe/Nickelodeon

Aang - młody Władca wiatru powróci w kolejnej adaptacji serialu animowanego. Tym razem produkcją zajmie się platforma Netflix. 

Avatar - oto obsada serialu aktorskiego

W 2005 roku powstał serial animowany "Awatar: Legenda Aanga", w oryginale znany jako "Avatar: The Last Airbender". Produkcja łącząca elementy amerykańskich kreskówek z kreską i sposobem animacji charakterystycznymi dla anime cieszyła się dość dużą popularnością.

Polecamy

Oryginalna produkcja była emitowana na kanale Nickelodeon. Historia inspirowana kulturami Wschodu i Północy opowiada o 12-letnim magu powietrza Aangu, który odkrywa w sobie kolejną inkarnację Awatara - wyjątkowej osoby, która potrafi panować nad wszystkimi żywiołami. Los sprawia, że Aang i jego latający bizon zostają zamrożeni na 100 lat.

W ciągu wieku władzę na świecie przejął Naród Ognia. Magowie powietrza zostali zabici, a inne nacje z trudnością stawiają opór agresorom. Nastolatki z Południowego Plemienia Wody - Katara i jej brat Sokka przez przypadek odnajdują Aanga, który staje się jedyną nadzieją na pokonanie Narodu Ognia. 

Polecamy

Gordon Cormier wcieli się w Aanga, Kiawentiio w Katarę, Ian Ousley w Sokkę, Dallas Liu w Zuko, a Daniel Dae Kim w Lorda Ozai. Do obsady niedawno dołączyli również: Paul Sun-Hyung Lee jako wujek Iroh, Lim Kay Siu jako Gyatso oraz Ken Leung jako komandor Zhao. 

Niestety - na razie nie znamy daty premiery aktorskiego serialu "Avatar: The Last Airbender". 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.