Netflix opublikował nowy zwiastun świątecznego odcinka "Chilling Adventures of Sabrina"

Kamil Kacperski
05.12.2018 12:59
Netflix opublikował nowy zwiastun świątecznego odcinka "Chilling Adventures of Sabrina" Fot. materiały prasowe

Streamingowy gigant udostępnił pierwszy pełny zwiastun specjalnego odcinka serialu o nastoletniej czarownicy. Zobaczcie jak święta obchodzi rodzina Sabriny.

"Chilling Adventures of Sabrina" to adaptacja dość popularnej serii komiksów o nastoletniej czarownicy. W październiku 2018 roku premierę miał 1. sezon produkcji Netfliksa, który doczekał się dobrych ocen od krytyków i z miejsca stał się jedną z najpopularniejszych pozycji streamingowego giganta obok takich seriali jak "Stranger Things", "Bojack Horseman", czy "House of Cards". Twórcy już zapowiedzieli datę premiery 2. sezonu programu, ale zanim do niego dojdzie, fani będą mieli okazję zobaczyć przygody Sabriny w świątecznym wydaniu. 

Netflix postanowił bowiem przygotować specjalny epizod pokazujący noc przesilenia, która odbywa się zaledwie kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia. Zobaczcie zwiastun świątecznego odcinka "Chilling Adventures of Sabrina":

Chilling Adventures of Sabrina z odcinkiem specjalnym

Świąteczny odcinek "Chilling Adventures of Sabrina" nosi tytuł "Zimowa opowieść" i opowie o tym, jak wygląda gwiazdka w domu czarownic. Nie obędzie się bez przywoływania duchów, dziwnych zjaw i innego rodzaju czarnej magii tak dobrze znanej wszystkim fanom przygód nastoletniej dziewczyny. Premiera "Zimowej opowieści" odbędzie się już 14 grudnia 2018 roku. Serial dostępny jest tylko na platformie Netflix. 

O "Chilling Adventures of Sabrina" zrobiło się niedawno głośno nie tylko ze względu na premierę produkcji, ale również dlatego, że Świątynia Szatana pozwała Netfliksa i Warner Bros. o niedozwolone użycie ich chronionej prawem statuetki Baphometa. Świątynia zażądała od studia 150 milionów dolarów odszkodowania. Cała sprawa zakończyła się ugodą poza sądem, a prawnik organizacji poinformował, że Netflix zobowiązał się do umieszczenia nazwy Świątyni Szatana w napisach końcowych serialu. Nie zdradził jednak, ile wyniosło odszkodowanie. 

Kiedy premiera 2. sezonu Chilling Adventures of Sabrina?

Twórcy poinformowali 3 grudnia 2018 roku, że 2. sezon "Chilling Adventures of Sabrina" pojawi się już 5 kwietnia 2019 roku. Wraz z informacją udostępnili również pierwszy teaser nowych przygód nastoletniej czarownicy. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.