28.08.2019 10:08

Neymar wystąpił w "Domu z papieru". Zobaczcie sceny z jego udziałem

Brazylijczyk pojawił się gościnnie w hiszpańskim serialu Netfliksa, który podobno jest jedną z jego ulubionych produkcji telewizyjnych. Zobaczcie wideo z gwiazdą (jeszcze) Paris Saint-Germain.

Neymar
foto: FRANCK FIFE/AFP/East News

Zbliża się koniec sierpnia 2019 roku, co oznacza, że niedługo dowiemy się, czy Neymar spędzi kolejny sezon w PSG, czy może jednak powróci do Barcelony. Zanim jednak do tego dojdzie, możemy "rozkoszować" się grą aktorską skrzydłowego z Brazylii. Piłkarz wystąpił bowiem w 3. sezonie "Domu z papieru", szalenie popularnego hiszpańskiego serialu.

Neymar wystąpił w Domu z papieru

27-latek zagrał jednego z mnichów, których widzimy w niektórych epizodach 3. sezonu. Piłkarz pojawił się w 6 i 8 odcinku produkcji. Zobaczcie jedną ze scen z udziałem Neymara:

Dom z papieru
Dom z papieru
Przeczytaj także "Dom z papieru" pobija rekordy Netfliksa. Jest najpopularniejszym serialem europejskim

Większość z was może się zastanawiać, dlaczego informacja o gościnnym występie Brazylijczyka pojawiła się dopiero teraz - w końcu 3. sezon zadebiutował w lipcu. Neymar był oskarżony o gwałt, co spowodowało, że twórcy nie chcieli być kojarzeni z osobą, która znajduje się w nieokreślonej sytuacji prawnej. Pozew został jednak oddalony, ponieważ nie znaleziono dowodów potwierdzających winę Neymara.

To skłoniło twórców do udostępnienia "odświeżonej" wersji danych odcinków, w których Brazylijczyk się pojawia. Jego występ gościnny był zapowiadany już kilka miesięcy temu - w listopadzie 2018 roku udostępnił bowiem zdjęcie w kombinezonie i w masce Dalego, na którym pozował ze swoim kolegą z drużyny, Kylianem Mbappe. 

Wszystkie 3. sezony "Domu z papieru" są dostępne na Netfliksie. Najnowszy z nich zadebiutował na platformie streamingowej 19 lipca 2019 roku. 

Zobacz także: Powstanie 4. sezon "Domu z papieru". Co zobaczymy w nowych odcinkach?

Tagi: Seriale Netflix Dom z papieru