Nie żyje Gavan O'Herlihy. Aktor był znany z "Miasteczka Twin Peaks" i horroru "Zejście 2"

15.11.2021 17:20
Gavan O'Herlihy Fot. Buena Vista Pictures/Courtesy Everett Collection/Everett Collect/East News

Informacja o jego śmierci trafiła do mediów z dużym opóźnieniem. Gavan O'Herlihy zagrał w wielu produkcjach telewizyjnych i kinowych.

W wieku 70 lat zmarł Gavan O’Herlihy, aktor znany z serialu "Miasteczko Twin Peaks" oraz filmów "Willow" czy "Zejście 2". Informacja dotarła do mediów dopiero dwa miesiące po jego śmierci. Jak na razie nie podano przyczyny śmierci, jednak zaprzeczono, by była związana z koronawirusem.

Polecamy

Nie żyje Gavan O'Herlihy. Aktor był znany z "Miasteczka Twin Peaks" i horroru "Zejście 2"

Informacja o śmierci aktora pojawiła się w Deadline, który się powołał na gazetę "The Irish Echo". Wieść dopiero dotarła do mediów z 2-miesięcznym opóźnieniem, nie wiadomo, jaka była przyczyna śmierci.

Gavan O'Herlihy urodził się 29 lipca 1951 w Dublinie i jego ojciec, Dan również był aktorem. W 1974 roku zadebiutował w serialu komediowym "Happy Days", gdzie wcielał się w Chucka Cunninghama. Jednak postanowił zrezygnować z tej roli z powodu małego czasu ekranowego.

O'Herlihy zagrał m.in. w "Supermanie III", "A Rumor of War", "Nigdy nie mów nigdy" czy "Życzeniu śmierci 3". Rozpoznawalność przyniosła mu rola w filmie fantasy "Willow" z 1988 roku. Aktor pojawił się w serialu "Miasteczko Twin Peaks", gdzie wcielił się w kanadyjskiego policjanta, jak również w filmach "Star Trek: Voyager", "Morderstwa w Midsomer", "Książę Waleczny" oraz "Zejście 2".

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.