Nocny Król w 8. sezonie "Gry o tron" będzie "szukał zemsty"

Kamil Kacperski
08.03.2019 17:06
Nocny Król w 8. sezonie "Gry o tron" będzie "szukał zemsty" Fot. kadr z serialu

Taką nowością podzielił się Vladimir Furdik, który gra Nocnego Króla w serialu HBO. Co jeszcze ciekawego na temat nowego sezonu zdradził słowacki aktor? 

Furdik niedawno udzielił wywiadu Entertainment Weekly, w którym opowiedział co nieco na temat 8. sezonu "Gry o tron". Oczywiście nie mógł zdradzić czegokolwiek, co można uznać za spoilery, ale jego słowa niewątpliwie przykują uwagę fanów krwawego serialu HBO.

Gra o tron - w 8. sezonie poznamy motywację Nocnego Króla

Vladimir Furdik zdradził bowiem, że fani nareszcie będą mogli poznać nieco więcej szczegółów dotyczących przeszłości Nocnego Króla, a także powiedział, że motywacją jego postaci jest zwyczajna i doskonale znana zemsta:

On nie stał się Nocnym Królem przypadkiem. Na razie nikt nie wie, kim był wcześniej. Może żołnierzem albo arystokratą. Nigdy nie chciał zostać Nocnym Królem. Wydaję mi się, że szuka zemsty. Każdy w tej historii ma dwie strony, dobrą i złą. Nocny Król ma tylko jedną - złą.

Przeczytaj także

Oprócz tego Vladimir Furdik zapowiedział, że jego postać będzie miała tylko jeden cel do zabicia:

Ludzie zobaczą, że on ma pewien cel. Ma kogoś, kogo chce zabić. I dowiecie się, kim jest ta osoba. Jest jeszcze ten moment, w którym Jon Snow patrzy na niego w Hardhome i Nocny Król podnosi ręce, ożywiając armię trupów. W tym sezonie będzie podobny, ale jeszcze mocniejszy moment między Jonem a Nocnym Królem.

Aktora zapytano również o jego ulubioną scenę z "Gry o tron", na co Furdik odpowiedział, że: "Jeszcze jej nie widzieliście". 

Gra o tron - kiedy premiera 8. sezonu?

Premiera 8. sezonu "Gry o tron" zbliża się ogromnymi krokami - pierwszy z sześciu odcinków zadebiutuje na antenie HBO już 14 kwietnia 2019 roku. Program będzie również dostępny na HBO GO.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.