Norman Reedus: Kręcenie 7. sezonu „The Walking Dead” ssało

Robert Skowronski
02.02.2017 09:18
Norman Reedus: Kręcenie 7. sezonu „The Walking Dead” ssało Fot. kadr z serialu

Daryl Dixon nie miał lekkiego życia w 7. sezonie „The Walking Dead”. Norman Reedus podsumował trudy, które spotkały go na planie serialu.

Wzięty do niewoli przez Negana prawdopodobnie żałował, że nie skończył z Lucille wbitą w głowę. Niemal złamany wewnętrznie przez przywódcę Zbawców ostatecznie zdołał uciec ze strzeżonego obozu i połączyć siły z Rickiem i resztą przyjaciół. Będzie miał teraz szansę na odegranie się.

To były ciężkie chwile nie tylko dla Daryla, ale też dla wcielającego się w niego aktora. Norman Reedus opowiedział o niewygodach, które towarzyszyły mu przy kręceniu ostatnich odcinków produkcji AMC:

Byłem pozostawiony w jakiejś dziurze zupełnie sam i nagi. Totalnie mi się to nie podobało. Rozmawiałem ze Scottem Gimplem mówiąc mu, że to ssie i tego nienawidzę. Odpowiedział mi, że tak właśnie powinno być. Miał rację. To miało ssać i ssało, przynajmniej dla mnie. Jednak teraz jak udało się połączyć z resztą grupy, to wydaje się to jeszcze bardziej wyjątkowe.

Aktor wyznał, że wszystkie ostatnie odcinki były wyzwaniem dla każdego z obsady:

Dla mnie „The Walking Dead” zawsze było najbardziej ekscytujące, kiedy grupa pracowała razem. Pierwsza połowa 7. sezonu była dla nas trudna do kręcenia. Byliśmy rozdzieleni i tęskniliśmy za sobą. Tęskniliśmy za uczuciem, które nam towarzyszyło, kiedy zaczynaliśmy prace przy serialu. Wiem, że program ewoluował, ale pierwsza połowa była trudna, dlatego się cieszę, że znowu jesteśmy razem. Każde z nas tak uważa.

Produkcja AMC wraca 12 lutego 2017 roku - mogliśmy już zobaczyć sneak peak kolejnych epizodów. Udostępniono także garść zdjęć oraz przedstawiono oficjalny synopsis. Potwierdzono już również, że Jeffrey Dean Morgan, odtwórca roli Negana, pojawi się w 8. sezonie serialu. Ujawniono również czas trwania najbliższych odcinków. Standardowo było to 60 minut z reklamami, ale tym razem otrzymamy dłuższe epizody. 9. odcinek potrwa 73 minuty, 10. odcinek 66 minut, a 11. odcinek – 68 minut.

Pojawił się także teaser epizodu otwierającego sezon 7B:

Czekacie na premierę kolejnych odcinków „The Walking Dead”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.