04.10.2019 10:59

Norman Reedus: "Nie mogę obwiniać Danai Guriry za odejście z The Walking Dead"

Niedługo AMC zaprezentuje nowy sezon "The Walking Dead". Z tej okazji gwiazdy promują serial w mediach. Jedną z nich jest oczywiście Norman Reedus, który wciela się w Darryla. 

Norman Reedus
foto: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Aktor wypowiedział się na temat Danai Guriry, która postanowiła opuścić "The Walking Dead" w 10. sezonie. Aktorka od wielu lat wcielała się w postać Michonne, która szybko stała się jedną z głównych bohaterek i ulubienic fanów. Norman Reedus przyznał, że "nie może być zły" z tego powodu, ponieważ opuszcza serial, by realizować swoje inne marzenia.

Danai Gurira opuszcza The Walking Dead

Danai Gurira otrzymała bowiem propozycję bycia showrunnerką programu "Americanah" stworzonego na potrzeby platformy streamingowej HBO Max, w której główną rolę zagra Lupita Nyong'o. Reedus w rozmowie z Entertainment Weekly przyznał, że rozumie jej decyzję i nie ma jej za złe tego, iż opuszcza niezwykle popularny serial:

"

Tak, to było dla mnie bardzo smutne. Byłem blisko z Danai i po prostu ją uwielbiam. Ona jest kimś, kto zawsze przychodzi i daje z siebie wszystko przed kamerą. Stała się naprawdę dobrą przyjaciółką i partnerką w zbrodni. Ale ja to rozumiem, ma też inne marzenia do spełnienia. Jej snem było tworzenie serialu, a teraz nareszcie przyszedł na to czas. "

The Walking Dead 10
The Walking Dead 10
Przeczytaj także "The Walking Dead" pokazało pierwszy oficjalny klip z 10. sezonu

Podobnie zresztą Reedus zareagował na wieści o tym, że Andrew Lincoln opuści serial. Aktor nie mógł być na niego zły, ponieważ jego kolega z planu zrezygnował z "The Walking Dead" ze względów rodzinnych:

"

Nie mogę być na nią zły. Tak samo nie mogę być zły na Andrew za to, że chce być ze swoimi dzieciakami. Nie możesz być wściekły na niego jeśli on za nimi cały czas tęsknił. Podczas ostatniego dnia Danai mieliśmy fajerwerki i przygotowaliśmy jej naprawdę fajną imprezę pożegnalną. Będzie jej nam brakować. Była mocną częścią naszej obsady i ważnym członkiem rodziny, więc definitywnie będzie jej nam brakowało. "

Sezon 10 serialu "The Walking Dead" zadebiutuje w Polsce już 7 października na antenie stacji FOX. Normana Reedusa zobaczymy również w nadchodzącej grze Hideo Kojimy o tytule "Death Stranding". Aktor wciela się w głównego bohatera produkcji o imieniu Sam Porter Bridges. Premiera superprodukcji na PS4 odbędzie się już 8 listopada 2019 roku.

Zobacz także: W "Death Stranding" usłyszymy Bring Me The Horizon? Nowe zdjęcia sugerują współpracę

Tagi: Seriale The Walking Dead