13.03.2020 11:50

Norman Reedus obiecał, że "spali plan zdjęciowy The Walking Dead", jeżeli zginie jego postać

Reedus jest członkiem obsady z największą ilością występów w serialu "The Walking Dead", więc nie dziwne, że aktor nie chce się rozstawać z popularną produkcją.

Norman Reedus obiecał, że "spali plan zdjęciowy The Walking Dead", jeżeli zginie jego postać
foto: LFI/Avalon.red/REPORTER

Norman Reedus jest obecnie aktorem, którego nazwisko jest wymieniane jako pierwsze w czołówce serialu "The Walking Dead", a w 9. sezonie pobił on rekord Andrew Lincolna w ilości odcinków z jego udziałem. Dlatego nikogo nie powinno dziwić, że Reedus jest bardzo przywiązany do roli Daryla i nie zamierza odchodzić z produkcji. Wręcz przeciwnie - aktor grozi bardzo płomienną reakcją na usunięcie go z show.

Norman Reedus o potencjalnej śmierci Daryla w The Walking Dead

Aktor pojawił się niedawno w programie Conana O'Briena, gdzie opowiedział, co by zrobił, gdyby się okazało, że przyszedł czas na śmierć Daryla:

"

Spaliłbym w cholerę ten cały budynek. Codziennie bym się tam pojawiał z zapalniczką. "

Foto: materiały prasowe AMC
Foto: materiały prasowe AMC
Przeczytaj także "The Walking Dead": koronawirus dotarł do szpitala, w którym Rick Grimes obudził się w 1. odcinku serialu

Reedus podobnie zresztą opowiedział w rozmowie z ET Canada, gdzie dodał również, że ma nadzieję, iż jego postać będzie najdłużej żyjącym z Ocalałych:

"

Zawsze powtarzałem, że chcę po prostu odejść w siną dal z psem u mojego boku, ale teraz robi to tak dużo osób, że już nie wiem. Nie mam pojęcia, jak chciałbym zginąć. W sumie to nie chcę, więc nie będę nawet podrzucał jakichś propozycji. Nie daj Boże ktoś je jeszcze wykorzysta. "

Nowe odcinki "The Walking Dead" pojawiają się w Polsce w poniedziałki na antenie FOX o godzinie 22:00. Obecnie emitowany jest 10. sezon produkcji o świecie opanowanym przez zombie. 

"The Walking Dead" podzieliło się opisem nadchodzących odcinków. Tak spoilerowo dawno nie było
"The Walking Dead" podzieliło się opisem nadchodzących odcinków. Tak spoilerowo dawno nie było
Przeczytaj także "The Walking Dead" podzieliło się opisem nadchodzących odcinków. Tak spoilerowo dawno nie było
Tagi: Seriale The Walking Dead