Norman Reedus obiecał, że "spali plan zdjęciowy The Walking Dead", jeżeli zginie jego postać

13.03.2020 11:50
Norman Reedus obiecał, że "spali plan zdjęciowy The Walking Dead", jeżeli zginie jego postać Fot. LFI/Avalon.red/REPORTER

Reedus jest członkiem obsady z największą ilością występów w serialu "The Walking Dead", więc nie dziwne, że aktor nie chce się rozstawać z popularną produkcją.

Norman Reedus jest obecnie aktorem, którego nazwisko jest wymieniane jako pierwsze w czołówce serialu "The Walking Dead", a w 9. sezonie pobił on rekord Andrew Lincolna w ilości odcinków z jego udziałem. Dlatego nikogo nie powinno dziwić, że Reedus jest bardzo przywiązany do roli Daryla i nie zamierza odchodzić z produkcji. Wręcz przeciwnie - aktor grozi bardzo płomienną reakcją na usunięcie go z show.

Norman Reedus o potencjalnej śmierci Daryla w The Walking Dead

Aktor pojawił się niedawno w programie Conana O'Briena, gdzie opowiedział, co by zrobił, gdyby się okazało, że przyszedł czas na śmierć Daryla:

Spaliłbym w cholerę ten cały budynek. Codziennie bym się tam pojawiał z zapalniczką.

Przeczytaj także

Reedus podobnie zresztą opowiedział w rozmowie z ET Canada, gdzie dodał również, że ma nadzieję, iż jego postać będzie najdłużej żyjącym z Ocalałych:

Zawsze powtarzałem, że chcę po prostu odejść w siną dal z psem u mojego boku, ale teraz robi to tak dużo osób, że już nie wiem. Nie mam pojęcia, jak chciałbym zginąć. W sumie to nie chcę, więc nie będę nawet podrzucał jakichś propozycji. Nie daj Boże ktoś je jeszcze wykorzysta.

Nowe odcinki "The Walking Dead" pojawiają się w Polsce w poniedziałki na antenie FOX o godzinie 22:00. Obecnie emitowany jest 10. sezon produkcji o świecie opanowanym przez zombie. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.