12.03.2020 14:06

Nowe gwiazdy w obsadzie kontynuacji "Plotkary". Kogo zobaczymy w serialu?

Obsada nowej "Plotkary" powiększyła się o kolejne nazwiska. Wśród nich znalazł się aktor znany z popularnego ostatnio "Legacies".

Foto: Everett Collection/ East News
Foto: Everett Collection/ East News

Na debiut kolejnej wersji "Plotkary" czeka wiele osób. Zakończony w 2012 roku stał się w pewnych kręgach niemal kultowy. Nic zatem dziwnego, że nowe pokolenie elity Upper East Side wzbudza zainteresowanie. Kogo zobaczymy w serialu od platformy HBO Max? Do obsady dołączyli właśnie nowi aktorzy.

"Plotkara" - nowe gwiazdy w obsadzie kontynuacji serialu

Nie tak dawno informowaliśmy was, że obsadzono już główną bohaterkę nowej wersji "Plotkary". Skoro mamy już nową Serenę van der Woodsen, przyszedł czas na resztę ekipy. Do obsady serialu dołączyła właśnie czwórka nowych aktorów. Są to: Tavi Gevinson ("Scream Queens"), Thomas Doherty ("Legacies", "Katarzyna Wielka"), Adam Chanler-Berat ("Next to Normal") oraz Zion Moreno ("Claws").

Foto: materiały prasowe HBO
Foto: materiały prasowe HBO
Przeczytaj także Top 9: najlepsze seriale młodzieżowe. Które seriale dla nastolatków warto obejrzeć?

Za serial odpowiadają twórcy oryginału - Joshua Safran, Josh Schwartz i Stephanie Savage. Całość ma liczyć 10 odcinków, w trakcie których poznamy historię nowego pokolenia uczniów, którzy wpadną w łapska tytułowej Plotkary. Blogerka ponownie będzie narratorem i (znów) przemówi głosem Kristen Bell.

Zobacz też: Filmy o nastolatkach - produkcje o nastoletniej miłości i dojrzewaniu 

Tagi: News Seriale