Nowe informacje z "WandaVision" potwierdzają powrót znanej postaci z MCU

03.11.2020 11:06
Nowe informacje z "WandaVision" potwierdzają powrót znanej postaci z MCU Fot. materiały prasowe/Disney+

Do premiery "WandaVision" pozostało około miesiąca (a przynajmniej tak strzelamy, bo Disney+ nie dzieli się za bardzo informacjami). W sieci pojawią się natomiast szczegóły dot. fabuły serialu. 

W nadchodzącym serialu "WandaVision" będzie mnóstwo magii, manipulacji, a wszystko, co zobaczymy na ekranie może być potencjalnie chorym wymysłem popadającej w głęboką depresję Scarlet Witch. To oznacza, że w serialu może się pojawić praktycznie każdy - widzieliśmy już w zwiastunach zmarłego Visiona, a wygląda na to, że w "WandaVision" powróci również Quicksilver, czyli brat Wandy.

WandaVision - powróci Quicksilver?

Na ten temat było już wiele plotek od początku pre-produkcji serialu. Niektórzy twierdzili, że Aaron Taylor-Johnson powróci do Marvel Cinematic Universe po krótkim, aczkolwiek ważnym epizodzie w "Avengers: Age of Ultron", inni mieli natomiast nadzieję, że w serialu pojawi się... Evan Peters. Aktor wcielał się w ulubieńca fanów w serii "X-Men". W ten sposób MCU mogłoby wprowadzić teorię równoległych światów.

Przeczytaj także

Być może obydwie teorie fanów są prawdziwe - zdaje się to potwierdzać niedawny wyciek informacji związany z figurkami Funko POP. Na Instagramie pojawiła się plotka o tym, że podczas Emerald City Comic-Con pojawi się specjalny dwupak zabawek związanych z "WandaVision". Te mają przedstawiać Visiona i Quicksilvera w wersji z nadchodzącego serialu Disney+. 

Niestety, na razie informacje nie zostały oficjalnie potwierdzone przez Funko, ale jedno jest pewne - taka plotka wywoła kolejne spekulacje wśród fanów MCU.

Przeczytaj także

Wciąż zagadką pozostaje data premiery "WandaVision" - serial miał początkowo zadebiutować 27 listopada 2020 roku, ale Disney wycofał się z tej daty. Na razie wiemy jedynie, że produkcja pojawi się jeszcze w 2020 roku.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.