03.01.2019 10:44

Nowe wideo z Rickiem i Mortym spowodowało, że fani czekają na ogłoszenie premiery 4. sezonu

Na oficjalnym Twitterze serialu pojawiło się wideo, które przedstawia głównych bohaterów w bardzo różnych i abstrakcyjnych wersjach. Fani zaczęli się zastanawiać, czy oznacza to rychłą zapowiedź daty premiery 4. sezonu "Ricka i Morty'ego". 

Rick and Morty
foto: materiały prasowe

Od premiery 3. sezonu "Ricka i Morty'ego" minął już ponad rok - ostatni, 10. odcinek zatytułowany "The Rickchurian Mortydate" został wyemitowany 1 października 2017 roku. W scenie po napisach końcowych epizodu  zobaczyć mogliśmy pana Kupkęzpupki, który zapowiedział widzom, że na 4. sezon będziemy musieli jeszcze długo poczekać, co niezbyt spodobało się fanom produkcji o genialnym dziadku i jego przygłupim wnuku. 

Od tego czasu bohaterowie pojawiali się w miarę regularnie w materiałach promocyjnych stacji Adult Swim, gościnnie udzielili się również podczas ceremonii rozdania nagród Emmy, gdzie wręczyli statuetkę w kategorii "Najlepszy program reality show". Teraz, Rick i Morty wystąpili w kolejnym spocie reklamującym stację telewizyjną:

Rick i Morty - kiedy poznamy datę premiery 4. sezonu?

To spowodowało, że fani zaczęli się wręcz domagać daty premiery 4. sezonu "Ricka i Morty'ego". Niektórzy wręcz zarzucili twórcom, że pracują nad reklamami, a nie nowymi odcinkami. Oto kilka przykładowych reakcji:

1
22
3
"

Ciężko nie zauważyć, że W TYM WIDEO NIE MA DATY. "

"

Pracowaliście nad tym, a nie nad nowymi odcinkami? Dawajcie, wierzę w was. Wierzę, że możecie być lepsi. "

"

Dla mnie to jest teaser 4. sezonu i nic z tym nie zrobicie.  "

"

Jak nie zdradzicie daty premiery 4. sezonu to zanudzę was opowieściami o wojnie maszyn. "

"

Nie chcę być "TYM GOŚCIEM", ale na miłość boską, dajcie nam nowy sezon. "

"

Ja, kiedy nie piszecie nic o 4. sezonie "Ricka i Morty'ego".  "

Rick i Morty - czy 4. sezon pojawi się w 2019 roku?

Na razie twórcy serialu Justin Roiland i Dan Harmon milczą na temat nowych odcinków. Wodę w usta nabrał również Adult Swim, który nie chce chociażby potwierdzić, czy 4. sezon pojawi się jeszcze w 2019 roku. Na razie nie wiemy nic, ale jedno jest pewne - poinformujemy Was jak tylko pojawią się konkretne informacje dotyczące 4. sezonu "Ricka i Morty'ego".

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Rick i Morty