22.04.2017 14:30

Nowe zdjęcia z 5. sezonu „House of Cards”

Netflix powoli rozpędza swoją kampanię promocyjną Franka Underwooda. Udostępniono nowe zdjęcia z 5 sezonu „House of Cards”, który zawita na ekranach w maju 2017 roku. 

Nowe zdjęcia z 5. sezonu „House of Cards”
Foto: Kadr z video

Szefowie Netflixa mogą zacierać ręce, bowiem jeden z ich najpopularniejszych seriali nigdy nie był bardziej aktualny niż obecnie. Bowiem Frank Underwood od dłuższego czasu nie jest już tylko fikcją. Od momentu przejęcia władzy w rządzie Stanów Zjednoczonych przez Donalda Trumpa, większość sytuacji, jakie widzimy w „House of Cards” nie wydają się szczególnie przesadzone i odległe. Dlatego bardziej niż kiedykolwiek jesteśmy ciekawi kolejnych mrocznych posunięć postaci granej przez Kevina Spacey’ego. Już w wywiadzie z 2016 roku, aktor odnosił się do porównań między prawdziwymi wyborami prezydenckimi, a tymi z serialu i sugerował, czego możemy się spodziewać od nadchodzącego wielkimi krokami, piątego już sezonu serii:

"

Wracam do swojego pokoju hotelowego i zastanawiam się, czy nie poszliśmy za daleko, czy nie przekroczyliśmy Rubikonu poprzez stworzenie czegoś nieprawdopodobnego. Ale potem włączam telewizor i oglądam wiadomości… i myślę, że jednak nie poszliśmy tak daleko, jak powinniśmy. "

Piąty sezon „House of Cards” będzie miał swoją premierę 30 maja 2017 roku. O przesunięciu daty premiery nowego sezonu oraz obsadzie serialu pisaliśmy już wcześniej. Już niebawem przekonamy się czy tym razem to fikcja dorówna rzeczywistości. Zobaczcie galerię 5 nowych zdjęć z 5. sezonu "House of Cards": 

Cieszycie się z powrotu "House of Cards"?

Kamil Dachnij
Tagi: Seriale House of Cards Kevin Spacey