17.06.2020 13:48

Nowy polski serial tylko na CDA Premium. Będzie „przerysowane epatowanie golizną”

12-odcinkowy serial „Selfie po polsku” został stworzony i wyreżyserowany przez Mariusza Pujszo, który szczyci się tytułem „najgorszego polskiego reżysera”. Twórca zagrał też jedną z głównych ról.

Selfie po polsku
foto: materiały prasowe CDA

CDA to polski serwis VoD, który zaliczył udany debiut giełdowy i cały czas dynamicznie się rozwija, oferując ciekawy i rozbudowany katalog treści. Coś dla siebie znajdą tam zarówno amatorzy kina artystycznego, jak i maniacy filmów klasy „Z”.

Subskrybenci usługi CDA Premium mają dostęp do kilku tysięcy filmów i seriali, a serwis w ramach rozwoju zajął się tworzeniem własnych produkcji. Pierwszą z nich był animowany „Porucznik Kabura” firmowany przez twórcę „Kapitana Bomby”, czyli Bartosza Walaszka.

Porucznik Kabura
Porucznik Kabura
Przeczytaj także „Porucznik Kabura”. Pierwszy serial oryginalny CDA stworzył Bartosz Walaszek [WIDEO]

CDA cały czas powiększa bibliotekę treści, do której trafił właśnie na zasadzie wyłączności aktorski serial „Selfie po polsku”, utrzymany w stylistyce mockumentary i bezlitośnie wyśmiewający absurdalne trendy współczesnego świata.

„Selfie po polsku”. Nowy polski serial aktorski na CDA Premium

Fabuła serialu wygląda następująco:

"

„Selfie po polsku” to składający się z 12 odcinków serial typu mockumentary, będący połączeniem filmu fabularnego z dokumentem. Opowiada o przygodach trójki przyjaciół, którzy chcą szybko uwolnić się z kłopotów finansowych i zarobić na produkcji filmu. Filmu, którego wcale nie chcą skończyć. Większe zyski przynosi im bowiem naciąganie różnego rodzaju inwestorów czy osób zgłaszających się na castingi i szkolenia aktorskie. "

Projekt jest dziełem Mariusza Pujszo, dumnie noszącego miano „polskiego Eda Wooda”, twórcy „Polisz kicz projekt”. W produkcji oprócz reżysera wystąpił także Grzegorz Halama, na ekranie zobaczymy także między innymi marka Włodarczyka, Henryka Gołębiewskiego, Michała Milowicza oraz „polskie influencerki i instagramerki”.

cda_selfie_po_polsku_02

CDA zachęca do oglądania serialu „Selfie po polsku” takimi słowami:

"

Serial jest pełen niewybrednych, często wywołujących krępującą ciszę żartów, seksistowskich sytuacji, niecenzuralnego języka i przerysowanego epatowania golizną. Pod warstwą absurdu autorzy kpią zarówno z rodzimej branży filmowej, jak i przywar polskiego społeczeństwa, którego spora część bezrefleksyjnie zachwyca się życiem celebrytów i o nim marzy. "

Serial „Selfie po polsku” będzie udostępniany w odcinkach: premiery będą odbywać się na CDA Premium w kolejne soboty o godz. 14:00. Produkcję będzie można obejrzeć tylko na polskiej platformie.

Zobacz także: Powstaną nowe odcinki Kapitana Bomby? CDA wykupiła prawa do kreskówki Walaszka 

Obejrzycie?