22.03.2019 11:57

Nowy spot "Avengers: Endgame" potwierdził, że herosi uratują poległych kompanów

Marvel Studios podzieliło się nową zapowiedzią filmu "Avengers: Endgame". W teaserze pojawia się nowy monolog Kapitana Ameryki, potwierdzający domysły fanów.

Avengers: Endgame
foto: kadr z filmu Avengers: Endgame

Na premierę 22. filmu Marvel Studios czekają miliony widzów na całym świecie. Chociaż twórcy "Avengers: Endgame" początkowo nie chcieli, by film był promowany tradycyjnymi formami marketingu, do tej pory pojawiły się dwa zwiastuny, plakat i dwa teasery. Najnowszy spot telewizyjny potwierdził to, co miłośnicy MCU podejrzewali od obejrzenia finału "Avengers: Infinity War". Główni bohaterowie wyruszą na misję, która ma na celu odwrócenia szokującego czynu Thanosa.

Którzy superbohaterowie powrócą w „Avengers 4”? [SPOILER]
Którzy superbohaterowie powrócą w „Avengers 4”? [SPOILER]
Przeczytaj także Którzy superbohaterowie powrócą w „Avengers 4”? [SPOILER]

"Avengers: Endgame" - nowy spot filmu Marvela

Nowy spot składa się z materiałów wykorzystanych w zwiastunach oraz fragmentów pozostałych filmów Marvel Studios, przedstawiających poległych superbohaterów. Jedyną nowością jest monolog wypowiadany przez Kapitana Amerykę. Steve Rogers opowiada o stracie towarzyszy broni, ale pod koniec jego wypowiedzi pojawia się iskierka nadziei, która sugeruje, że główną misją nowego wcielenia Avengers, jest przywrócenie do życia Black Panthera, Doktora Strange'a, Spider-Mana, Wasp, Bucky'ego czy Strażników Galaktyki.

Oczywiście nie wyjaśniono, w jaki sposób główni bohaterowie odwrócą skutek pstryknięcia Rękawicą Nieskończoności. Z drugiej strony należy pamiętać, że bracia Russo zapowiedzieli celową manipulację w zwiastunach, by wprowadzić widzów w błąd. Być może spot jest formą dywersji? Fani oczywiście snują na ten temat wiele teorii. Zamiast jednak domyślać się, jak potoczą się losy bohaterów MCU, lepiej chyba poczekać na premierę filmu.

"Avengers: Endgame" - kiedy premiera?

Odpowiedzi na palące pytania poznamy już niedługo. Emocje przed debiutem "Avengers: Endgame" rozpaliła "Kapitan Marvel". Najnowszy film braci Russo trafi na ekrany polskich kin już 25 kwietnia 2019 roku.

>>Zobacz też: "Avengers: Endgame" - wszystko, co przegapiliście w najnowszym zwiastunie<<

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Zwiastuny Avengers Marvel Avengers 4