Nowy teaser "Stranger Things 3" zdradza tytuły odcinków serialu

Sergiusz Kurczuk
10.12.2018 09:43
Nowy teaser "Stranger Things 3" zdradza tytuły odcinków serialu Fot. kadr z serialu Stranger Things

Netflix zaprezentował teaser 3. sezonu serialu Stranger Things. W zapowiedzi zaradzono tytuły wszystkich nowych odcinków produkcji. Czy mówią coś na temat fabuły?

Na 3. sezon serialu "Stranger Things" czekają miliony widzów na całym świecie. Netflix dość powściągliwie uchyla rąbka tajemnicy, która otacza nową odsłonę niesamowitych przygód dzieciaków z miasteczka Hawkins. Do sieci trafił jednak teaser serialu, zdradzający tytuły wszystkich odcinków nadchodzącego sezonu. Czy mówią coś na temat fabuły?

"Stranger Things" sezon 3 - lista odcinków serialu

Na razie twórcy dość skromnie promują nadchodzącą kontynuację historii Eleven, Mike'a, Lucasa, Dustina, Willa i Max. Co prawda jeden z pierwszych teaserów pokazał postacie z serialu, a nawet całkiem nową lokację, którą zobaczymy w 3. sezonie, ale póki co nie dostaliśmy zwiastuna z prawdziwego zdarzenia. Niestety w przypadku nowej zapowiedzi jest podobnie. Nie zawiera ona żadnego materiału z planu zdjęciowego. Otrzymaliśmy za to tytuły nadchodzących odcinków. Jak brzmią?

Tytuły zapisane charakterystycznym fontem zostały okraszone słynnym już niepokojącym i tajemniczym motywem muzycznym nawiązującym do lat 80., w których rozgrywa się akcja serialu.

  • "Suzie, Do You Copy?” ("Suzie, czy mnie słyszysz?")
  • “The Mall Rats” ("Szczury z galerii handlowej")
  • “The Case of the Missing Life Guard” ("Przypadek zganionego ratownika")
  • “The Sauna Test” ("Test sauny")
  • “The Source” ("Źródło")
  • “The Birthday” ("Urodziny")
  • “The Bite” ("Ukąszenie")
  • “The Battle of Starcourt" ("Bitwa o Starcourt")

W 3. sezonie zobaczymy 8 odcinków, podobnie jak miało to miejsce w 1. sezonie. 2. sezon był nieco dłuższy, bo liczył 9 odcinków. Jak widać, twórcy nadal nie przekraczają liczby 10 epizodów z życia głównych bohaterów "Stranger Things". Co tytuły mówią na temat fabuły? Niestety niewiele. Są tak ogólne, że trudno cokolwiek wywnioskować, ale widać, że motywem przewodnim sezonu będzie centrum handlowe Starcourt, które zapowiedziano w jednym z poprzednich teaserów. To właśnie w nim rozegra się finałowa walka. Być może nowo wybudowana galeria będzie kolejnym miejscem, w którym stykają się dwa światy - Druga Strona i nasza rzeczywistość. W tytule pierwszego odcinka pada imię Suzie . Prawdopodbnie chodzi o Susan Hargrove - matkę Max i Billy'ego graną przez Jennifer Marshall. Czy tym razem ona padnie ofiara stworzeń z alternatywnego wymiaru?

"Stranger Things" sezon 3 - kiedy premiera?

Na nowe przygody dzieciaków z Hawkins będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Akcja ponownie będzie rozgrywać się w stanie Indiana, ale tym razem wydarzenia będą osadzone w roku 1985. Na razie Netflix nie podał, kiedy dokładnie odbędzie się premiera 3. sezonu "Stranger Things". Prawdopodobnie serial trafi do oferty platformy streamingowej latem 2019 roku.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.