Kingpin powraca w nowym zwiastunie 3. sezonu „Daredevila”

Kamil Kacperski
04.10.2018 17:34
Kingpin powraca w nowym zwiastunie 3. sezonu „Daredevila” Fot. kadr z wideo

Matt Murdock wraca do żywych. Po kilku miesiącach nieobecności ślepy prawnik ponownie zakłada swój czarny strój by nieść sprawiedliwość kryminalistom z Nowego Jorku.

Niewidziany od dawna Matt Murdock (Charlie Cox) wraca, choć daleko mu do szczytu formy. Nie potrafi znaleźć w sobie sił, by ruszyć na ulice jako Daredevil ani by kontynuować prawniczą karierę pod swoim prawdziwym nazwiskiem. Kiedy jednak z więzienia wychodzi jego arcywróg Wilson Fisk (Vincent D’Onofrio), Matt musi zdecydować, czy woli dalej ukrywać się przed światem, czy zostać tego świata bohaterem.

Tak brzmi oficjalna zapowiedź 3. sezonu „Daredevila” udostępniona przez Netflix. Zobaczcie jak prezentuje się pierwszy pełny zwiastun produkcji:

Nowy zwiastun Daredevila

Po sieci krążyły plotki, które twierdziły, że w serialu pojawi się łotr Bullseye. On w zwiastunie się nie pojawia, ale widzimy za to... dwóch Daredevilów. Ten prawdziwy, czyli Matt Murdock, nosi czarny strój, który widzieliśmy w 1. sezonie produkcji. Drugi zaś nosi czerwony kostium z rogami, znany z 2. serii oraz serialu „Defenders”. Wszystko dlatego, że Kingpin odkrywa prawdziwą tożsamość mściciela i postanawia zniszczyć go psychicznie, a także zagrozić jego bliskim. Twórcy zapowiadają w zwiastunie, ze bohater będzie balansował na granicy dobra i zła, powoli zbliżając się ku mrokowi. 

W serialu powracają Charlie Cox jako Matt Murdock/Daredevil, Vincent D'Onofrio w roli Wilsona Fiska/Kingpina, a także Deborah Ann-Woll grająca Karen Page oraz Elden Henson wcielający się w Foggy'ego Nelsona. Do obsady dołączyła Joanne Whalley. Wiadomo, że wcieli się w postać siostry Maggie, która pojawiła się już w serialu „Defenders”. Wiemy również, że w nowych odcinkach „Daredevila” poznamy w końcu sekrety skrywane przez Karen. Od pierwszego sezonu za byłą sekretarką Matta Murdocka i Foggy'ego Nelsona ciągnie się skrywana przeszłość.

Daredevil sezon 3 - kiedy premiera?

Odpowiedzi na wszystkie pytania poznamy już 19 października 2018 roku, bo właśnie wtedy odbędzie się premiera 3. sezonu serialu „Daredevil”. Produkcja jest dostępna tylko w serwisie Netflix.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.