Nowy zwiastun "Rodu smoka" zapowiedział nam skok w czasie i zmianę obsady [WIDEO]

20.09.2022 12:14
Nowy zwiastun "Rodu smoka" zapowiedział nam skok w czasie i zmianę obsady [WIDEO] Fot. Capital Pictures/East News

"Ród smoka" powoli się rozkręca - zwłaszcza, że na widzów czeka teraz spory przeskok w czasie, który przyniesie nam sporo nowości w produkcji.

Ród smoka - zobaczcie zapowiedź 6. odcinka

Wszystkie osoby, które czytały książki wiedzą doskonale, że największe jazdy, brutalność i seks na nas jeszcze czekają - i to najprawdopodobniej dopiero w kolejnych sezonach. Nie mniej, HBO Max zaprezentowało światu przedsmak 6. odcinka, w którym na widzów czeka pierwszy poważny skok w czasie.

Polecamy

Alicent i Rhaenyra są teraz dorosłymi kobietami z kilkorgiem dzieci, król Viserys Targaryen jest już właściwie na łożu śmierci, a jego brat, Daemon Targaryen nadal knuje i kombinuje jak zagarnąć dla siebie jak najwięcej władzy. Pojawiają się też nowe smoki, a także kolejne pokolenie Targaryenów, które dopiero posmakuje świata intryg i przepychanek o tron:

Przeskok w czasie to również nowe twarze w obsadzie - do tej pory młodszą wersję Alicent grała Emily Carey. Od 6. odcinka "Rodu smoka" w tej roli zobaczymy Olivię Cooke. To nie jedyna nowa twarz w obsadzie. Podobny los czekał księżniczkę Rhaenyrę, którą dotychczas grała Milly Alcock. Teraz w bohaterkę wcieli się Emma D'Arcy.

Polecamy

W nowych odcinkach pojawi się też m.in. Tom Glynn-Carney, który wcielił się w nastoletniego Aegona II. Poznamy też inne dzieci obu bohaterek.

Kolejny odcinek "Rodu smoka" trafi na platformę HBO Max już 26 września 2022 roku. W rolach głównych wystąpili Paddy Considine, Emma D’Arcy, Olivia Cooke, Matt Smith, Rhys Ifans, Steve Toussaint, Eve Best, Sonoya Mizuno, Fabien Frankel i Graham McTavish.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.