Nowy zwiastun „Słonecznego patrolu” przybywa na ratunek
Kamil Dachnij
25.04.2017 13:16
Nowy zwiastun „Słonecznego patrolu” przybywa na ratunek Fot. Kadr z video

Kultowy serial z lat 90. doczekał się swojego kinowego reboota z Dwaynem „The Rock” Johnsonem w roli głównej. Zobaczcie nowy zwiastun

Paramount Pictures mocno napiera z rebootem „Słonecznego patrolu”. To już trzeci z kolei zwiastun filmu, jaki trafił do sieci. Ujrzymy w nim skondensowaną dawkę biegu w zwolnionym tempie, eksplozji, przekleństw i wycyzelowanych do granic absurdu sylwetek głównych bohaterów. Już jeden z one-linerów The Rocka, wykrzyczany dwukrotnie, ma szansę zaistnieć w popkulturze:

Jestem oceanicznym sku*wysynem!

Czego możemy się spodziewać po fabule? Zastępujący Davida Hasselhoffa „The Rock” jako Mitch Buchanan  i Zac Efron jako Matt Brody muszą rozprawić się z czarnymi charakterami, którzy zagrażają bezpieczeństwu i spokojowi ich plaży. Mitch niechętnie przyjmuje do wiadomości obecność Brody’ego, ale ostatecznie będzie musiał odłożyć na bok swoją niechęć i połączyć siły, by zatrzymać Victorię Leeds (Priyanka Chora). Zobaczcie trailer:

Kinowa wersja serialu do polskich kin ma trafić 12 maja 2017 roku. Oprócz Johnsona i Efrona, zobaczymy jeszcze na ekranie Alexandrę Daddario, Kelly Rohrbach i Jona Bassa. Reżyserem filmu jest Seth Gordon. Już niebawem przekonamy się czy serial, który m.in. wylansował Pamelę Anderson na największą seksbombę lat 90. w swojej filmowej inkarnacji w podobny sposób zaistnieje w świadomości widzów. 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.