21.09.2018 16:46

Nowy zwiastun i data premiery serialu „Nielegalni”. Kiedy zobaczymy 1. odcinek?

„Nielegalni” to nowy szpiegowski serial stacji Canal+. W sieci pojawiły się nowy zwiastun i data premiera polskiej superprodukcji. 

Nowy zwiastun i data premiery serialu „Nielegalni”. Kiedy zobaczymy 1. odcinek?
foto: materiały prasowe

Wszyscy miłośnicy polskich seriali kryminalnych powinni być zadowoleni. Szczególnie tych, które zostały stworzone przez stację Canal+. Mogliśmy już dać pochłonąć się tajemnicy „Belfra” i wciągnąć się w mroczny świat „Kruka”. Teraz przyszedł czas na kryminał z dozą sensacji i nutką kina szpiegowskiego. Serial „Nielegalni” został stworzony w oparciu o twórczość Vincenta V. Severskiego, który służył w Agencji Wywiadowczej. Jak zapowiada się nowa produkcja Canal+?

„Nielegalni” - nowy zwiastun serialu

Głównym bohaterem jest Konrad Wolski, w którego wcielił się Grzegorz Damięcki. Mężczyzna jest szefem wydziału Q - tajnej jednostki polskiego wywiadu. Akcja będzie toczyć się wokół zamachu terrorystycznego, którego głównym celem jest premier Polski. Kto jest zaangażowany w atak?

Fani Jamesa Bonda nie będą rozczarowani, bo zdjęcia do serialu kręcono nie tylko w Polsce, ale również Mińsku i Sztokholmie. Oczywiście całość jest o wiele poważniejsza niż przygody agenta 007, co powinno spodobać się miłośnikom ambitniejszych produkcji. Pierwszy sezon serialu „Nielegalni” będzie składał się z 10 odcinków. Jak potoczą się losy głównych bohaterów?

„Nielegalni” - kiedy premiera? Jak i gdzie oglądać?

Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany w niedzielę 21 października 2018 roku o godzinie 21:30 na Canal+. Na czas premiery serialu kanał będzie odkodowany, więc początek historii opowiedzianej w „Nielegalnych” zobaczymy całkowicie za darmo. Kolejne odcinki będą dostępne dla abonentów stacji lub platformy nc+

Reżyserami serialu są Leszek Dawid i Jan P. Matuszyński. Oprócz Damięckiego w serialu wystąpią Sylwia Juszczak, Filip Pławiak, Agnieszka Grochowska, Adam Woronowicz, Tomasz Schuchardt, Ireneusz Czop, Jan Frycz, Arkadiusz Detmer, Andrzej Seweryn, a także zagraniczni aktorzy Synnøve Macody Lund, Sergey Frolov oraz Fatima Gorbenko.

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Seriale Nielegalni CANAL PLUS